Репетиції балету на льоду «Жар-птиця» щодня проходять в Кондопозі і Петрозаводську

15 жовтня в Льодовому палаці Кондопоги пройшла чергова репетиція балету на льоду «Жар-птиця» - спільного проекту фонду розвитку культури «Корела», Карельської державної філармонії, федерацій хокею і фігурного катання республіки.

Виконавці головних партій - член збірної Росії, призер юніорського чемпіонату світу з фігурного катання з Санкт-Петербурга Владислав Мірзоєв (Іван-царевич), Софія Баганова (Жар-птиця) і Марія Мотина (Царівна) з Петрозаводська працювали в оточенні своєї «свити» - юних фігуристів ДЮСШ-6.

«Спектакль на кондопожском льоду буде абсолютно нової для Карелії казковою феєрією, в якій зіллються велична музика Ігоря Стравінського в живому виконанні, балет на льоду і найсучасніші колірні і голографічні спецефекти», - вважають організатори.

- Для мене робота в цьому балеті - безцінний досвід, - заявив Владислав Мірзоєв.

- Все йде за планом, - додав керівник і автор проекту Данила Логутов. - Поки на льоду спорткомплексу «Лумі» і тут, в Кондопозі, проходять щоденні репетиції, триває величезна технічна робота. В одному з петрозаводських ательє шиються костюми, які розробила для півсотні артистів дизайнер-модельєр Олена Крупина. В стадії завершення знаходиться і створення спецефектів, 3D-декорацій. Якість звучання забезпечить продюсерський центр СМЯ Віталія Сазонова. Тим, кому пощастило побувати на фестивалі Ruskeala Symphony, знайомі чудово збудований цією командою звук, причому в найкоротші терміни, і чудової краси світлові візерунки на скелях.

У Льодовому палаці для Симфонічного оркестру філармонії під керівництвом Маріуса Стравінського під великим екраном буде зроблено спеціальну сцена врівень з хокейними бортами. У залі - якісно нове звукове обладнання та апаратура для створення об'ємних фігур.

Як буде відбуватися саме дійство - секрет. «Республіка» раніше детально розпитала керівника та автора проекту Данила Логутова про деякі унікальні особливості балету на льоду під музику Ігоря Стравінського.

Іван Царевич і Царівна. Фото: прес-служба уряду Карелії

Софія Баганова. Фото: прес-служба уряду Карелії