Реаліті-шоу «Русский балет»: скло в пуантах і сльози на сцені

Через що доводиться пройти артистам балету, щоб домогтися світового визнання розповість і, головне, покаже телеканал «Ю». Ми знайшли 5 причин, щоб подивитися реаліті-шоу «Русский балет».

Спостерігати за балетної "кухнею". У момент конкуренції (переможець отримує можливість укласти контракт з міжнародною трупою) все почуття артистів загострюються, часто вони поводяться так, що потім стає соромно за себе. Життя артистів балету повна інтриг, службових романів, зрад і дружби, але про це в театральному світі прийнято мовчати. У реаліті-шоу від камер нічого не вислизне.

Відправитися з героями в міжнародний гастрольний тур і побачити гарні театри Ізраїлю, Марокко, Санкт-Петербурга. Глядачі зможуть і заглянути за лаштунками. А така нагода трапляється не щодня.

Познайомитися з одним з найбільш харизматичних наставників балетної трупи Сергієм Белорибкіним, про темперамент якого ходять легенди. Він не буде втішати артиста, якщо у того не

виходить виконати елемент. Але якщо хто гідний похвали, той її обов'язково отримає.

Дізнатися як артисти підтримують себе у формі і знаходять час на особисте життя. Про артистів балету ходять легенди: нібито вони харчуються тільки одним білком, зрідка дозволяють собі лист салату. Насправді, щоб бути у формі, їм доводиться йти на жертви, але не такі.

Зазирнути за лаштунки найбільш закритою професії і дізнатися зворотну сторону балету. Коли ми дивимося на балерини на сцені, нам здається, що вона буквально ширяє в повітрі і робить вона одним велінням душі. Насправді в повітрі балерину тримає тільки її щоденний нелегку працю. «Артисти балету - це штучно виведена порода людей: танець, музика повинні бути в крові. Ну, і колосальний самовіддану працю, звичайно »- Наталія Касаткіна, художній керівник трупи Театру Класичного Балету.

«Русский балет», «Ю», по Субота, 17:00
подивіться, що йде по телевізору прямо зараз