Палац культури ВАТ «Завод« Червоне Сормово ». Палац запрошує Сормович

ru/archive/2599/

Відкрився 78-й сезон в роботі Палацу культури ВАТ «Завод« Червоне Сормово ». У Палаці культури працює більше 30 студій і колективів художньої самодіяльності. Директор Палацу Тетяна Василівна Корягіна розповіла про діяльність кожного з них.

Найстаріший і найвідоміший колектив Палацу - дитячий зразковий ансамбль танцю, яким з 1970 року керує заслужений працівник культури Росії Маргарита Федорівна Морозова. Ансамбль - лауреат різних конкурсів і фестивалів, п'ятикратний призер обласного танцювального конкурсу «Данс-ринг», постійний учасник концертних програм району, міста і області. Колектив чекає юних Сормович - дівчаток і хлопчиків від 5 до 12 років.

Гранд-балет «Чорна кішка» заснований в 1990 році випускницею Санкт-Петербурзької академії мистецтв Мариною Морозової. До складу ансамблю в основному входять випускники дитячого зразкового ансамблю танцю. Майстерності танцюристів гранд-балету аплодували глядачі Москви, Петербурга та інших міст Росії. У 2001 і 2003 роках артисти дали близько 200 подань в Японії і на Тайвані. «Чорна кішка» тричі ставала володарем гран-прі Міжнародного конкурсу хореографічного мистецтва «Парі-Гранд».

До складу вокально-естрадної студії «Ревера» входять 8 ансамблів, де займаються діти від 4 до 20 років. У програму навчання входять сольний та ансамблевий спів, сценічна майстерність, хореографія, постановка вокальних номерів. Студія веде широку концертну діяльність, багато учасників колективу - лауреати міських і обласних конкурсів. Керує студією Анна Александровська.

Танцювально-спортивний клуб «Наталі» входить до складу Федерації танцювального спорту Росії. Заняття ведуть танцюристи міжнародного класу, фіналісти міжнародних конкурсів Наталія та Сергій Анікін. У програмі навчання латиноамериканські, європейські танці, хореографія, спортивна гімнастика. Навчаються групи дітей з 4 до 5 років, з 6 до 10 років, і з 10 до 15 років. Учасники клубу «Наталі» ставали чемпіонами Нижнього Новгорода, золотими переможцями різних міжнародних конкурсів. Сюди можуть прийти всі бажаючі навчитися танцювати, незалежно від віку. Можна брати індивідуальні уроки. А молодята можуть навчитись тут станцювати весільний вальс.

Студію художньої гімнастики «Грація», якою керує Олександра Малікіна, відвідують дівчатка з 5 до 10 років. Тут вони набувають правильну поставу, вчаться красиво рухатися, займаються з предметами - м'ячем, скакалкою, обручем і чарівної стрічкою. Випускники стають призерами міських та обласних змагань, беруть участь в концертних програмах Палацу.

Школа Funky Animal School заснована в 2006 році, в неї ходять як початківці, так і напівпрофесійні танцюристи від 12 до 22 років. У школі проводиться навчання стилям: footwork (робота ніг), power move (різні крутіння), power trick (силові елементи), toprocking uproking (танець), locking king Tuts (верху).

Танцюристи беруть активну участь у творчій діяльності Палацу культури і заходах міста. Займають призові місця в різних змаганнях з брейк-дансу.

Студія гітари була організована в Палаці культури в 2005 році. Курс навчання розрахований на 24 роки. Для різних вікових груп створені 3 програми навчання. Вивчаються основи акомпанементу і підбору «по слуху». Керівник студії - лауреат міжнародних фестивалів і конкурсів Валерій Шемаєв.

Лауреат обласних та всеукраїнських фестивалів народний хор російської пісні Палацу культури заснований в 1959 році.

У цьому році він в черговий раз підтвердив звання «народний». Репертуар колективу включає в себе як народну класику, так і сучасні твори. При хорі займаються вокальні ансамблі, солісти. Хор запрошує любителів народного виконавства, особливо молодь з 15 років. Керівник колективу - заслужений працівник культури Росії Євген тряски.

Школою танців для дорослих «Де Гозо» керує Сергій Бєлянкін. У програмі навчання - румби, самба, ча-ча-ча, джайв, сальса, меренге, аргентинське танго, вальс. Школа чекає всіх бажаючих навчитися красиво рухатися під музику з 16 і до ... років.

Східний клуб «Аміра» (керівник - Марина Павлова) відомий своєю школою танцю живота. Тут вчаться танцювати не тільки дорослі (від 15 років), а й діти (від 6 до 14 років). Заняття проводяться кваліфікованими викладачами, які навчалися мистецтву східного танцю в Сирії, Єгипті, Москві.

В клубі проводяться заняття з хатха-йоги. У різних фестивалях і чемпіонатах клуб займає почесні призові місця.

НОУ «Центр творчого розвитку« Росток »займається дошкільною підготовкою дітей: навчанням грамоті, математиці, логіці, розвитком мови, вивченням англійської мови, основ образотворчого та театрального мистецтва. Керують центром Т. Кузнєцова і Л. Горіна.

В арт-студії «Колібрі» займаються діти 6-8 років, 8-10 років і підлітки 11-13 років. Мета студії - формування у дітей творчих здібностей, уміння висловлювати свої ідеї, емоції, почуття мовою образотворчого мистецтва. Тут вони опановують основи живопису, графіки, декоративного техніки (паперова пластика, аплікація, розпис тканини, мінігобелен). Студію можуть відвідувати і дорослі, які хочуть освоїти ази живопису, графіки та декоративно-прикладного мистецтва. Керівник студії - кандидат педагогічних наук Лідія Цвєткова.

Репетиторский центр «Знавці» допомагає дітям справлятися з труднощами шкільного навчання, підготуватися до іспитів. Роботу центру відрізняють можливість навчання в міні-групах, індивідуальна робота з кожною дитиною, хороший рівень спілкування, безкоштовне тестування, унікальна технологія навчання.

Група «Солдати Фортуни» створена під егідою «Громадської організації ветеранів війни, праці, збройних сил і правоохоронних органів». «Солдати Фортуни» є лауреатами та дипломантами всеукраїнських та міжнародних конкурсів військової пісні. Група дає благодійні концерти у військових частинах, госпіталях, в різних навчальних закладах, на відкритих майданчиках, бере участь в різних концертах, конкурсах, фестивалях військової пісні. Керівник - Фомічов Сергій В'ячеславович.