Нижегородський театр опери і балету відкрився після реставрації

Передпрем'єрний показ опери «Євгеній Онєгін» в оновленому театрі опери та балету ім. А.С. Пушкіна в Нижньому Новгороді пройшов спеціально для будівельників і реставраторів, повідомляє прес-служба губернатора і уряду Нижегородської області.

«Євгеній Онєгін» представлять широкій публіці 1 жовтня - день офіційного початку нового 82-го театрального сезону.

У театрі виконаний ремонт всієї глядацької зони.

Володимир Молоканов, керівник НП «Російська асоціація реставраторів» по Нижегородській області, генеральний директор ЗАТ «БМУ 77»: Володимир Молоканов, керівник НП «Російська асоціація реставраторів» по Нижегородській області, генеральний директор ЗАТ «БМУ 77»:

- Це ремонт залу, ремонтно-реставраційні роботи вестибюля, буфета, кулуарів і фойє 1-3 поверхів, заміна дверей, реставрація люстр залу для глядачів та інших освітлювальних приладів, ремонт системи водопостачання, ремонтно-реставраційні роботи фасаду, художнє освітлення фасаду, благоустрій прилеглої території .

Олексій Кошелєв, провідний соліст Нижегородського театру опери та балету імені А Олексій Кошелєв, провідний соліст Нижегородського театру опери та балету імені А. С. Пушкіна, виконавець ролі Онєгіна:

- Дуже приємно виходити в такий зал, коли перед собою бачиш стільки краси. Коли перший раз побачив оновлений зал, у мене дух захопило, бо я навіть уявити собі не міг, що з того, що було можливо вийде такий розкішний результат, тепер в місті є друга садиба Рукавишникова - це неймовірно.

Глава регіонального Мінкульту Сергій Горін відзначив, що театр опери і балету - це лише одне з культурних установ, які відремонтували або побудували в останні роки.

Сергій Горін, міністр культури Нижегородської області: Сергій Горін, міністр культури Нижегородської області:

- У минулому році ми оновили глядацьку частину філармонії, відкрився культурний центр в Болдіні, в цьому - в Первомайську, в найближчих планах, крім оперного театру, будівництво нової черги Центру слов'янської культури в Дівєєві. Крім того, стартує програма з будівництва модульних ДК в районах області.

У селах, робочих селищах будуватимуть типові будинки культури, які вже є в Володарському і Вачском районах. У найближчі три роки планується побудувати 36 модульних ДК в 13 районах області.

Нагадаємо, театр опери та балету імені Пушкіна в Нижньому Новгороді включено до переліку виявлених об'єктів культурної спадщини.

Фото: topre.ru