NEWSru.com :: У Самарському театрі опери та балету глядачі пішли зі спектаклю через Михайла Єфремова, "радісно що послав матом" публіку

У Самарському театрі опери та балету відбувся скандал під час виступу артистів московського театру "Современник" з постановкою п'єси Гарольда Пінтера "Чи не ставай чужим". Глядачі, які заплатили за квитки від 4 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, поскаржилися на те, що Михайло Єфремов забував текст і знаходився в нетверезому стані.

як пише "Московський комсомолець" , Інцидент стався ще в минулу середу, 7 березня. Глядачі поскаржилися на те, що початок вистави було затримано на півгодини, а коли на сцені з'явився Єфремов, з'ясувалося, що він п'яний.

В ході виступу артист забував текст, плутався в рядках і говорив дуже тихо. Коли із залу почали лунати незадоволені репліки і прохання говорити голосніше, Єфремов вилаявся нецензурно і "радісно послав матом самарських глядачів і всю Самару".

Місцеві журналісти відзначають, що залі в цей момент знаходився міністр культури Самарської області Сергій Філіппов. Обурені поведінкою Єфремова глядачі пішли зі спектаклю, і в залі до кінця постановки залишилися лише кілька людей.

Цей інцидент набув широкого розголосу, зокрема, після того, як про нього в соцмережах написала місцева актриса Алла Коровкина, яка особисто була присутня на виставі.

Єфремов вже відреагував на звинувачення в неналежній поведінці на сцені. "Це Пінтар, чорна англійська комедія. Трошки не наздогнали, ось і все. Точніше, навіть одна жінка не зрозуміла, яка це все писала", - наводить слова Єфремова "МК" .

Відомий артист також не погодився з тим, що багато глядачів залишилися незадоволені постановкою. За його словами, деякі просто "переписали" пост Коровкіної, не розібравшись в тому, що насправді сталося. "Я до цього в Воронежі в зал з пістолета стріляв, і всі сміялися", - додав він.

Журналісти, в свою чергу, відзначають, що чорний англійський гумор Єфремова не змогла оцінити не тільки Коровкина, і наводять цитати з відгуків про постановку в соцмережах: "Після першого антракту третина залу пішла. І до кінця вистави постійно йшли люди. Повний неповагу до глядачів з боку головного героя "; "Ми в театр прийшли, а не на рок-концерт, він би ще в натовп помочився"; "Може, ми й не столичні жителі, але для нас театр - святе місце, а не смітник і балаган, який влаштував Єфремов".

У коментарі для РБК артист був менш багатослівний. Він лише заявив, що "Чи не ставай чужим" - це "складна п'єса для самарського глядача". "Більше ніяких коментарів з цього приводу давати не буду", - додав Єфремов.