НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕАТР ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ М. Бієшу ЖОВТЕНЬ-ЛИСТОПАД 2017

12 жовтня 2017 в четвер о 18:00 любителів комічної опери зможуть покуштувати «ЛЮБОВНИЙ НАПІЙ» Гаетано Доніцетті. (Вистава на 2 дії)

«ЛЮБОВНИЙ НАПІЙ»

Ця постановка - одна з найбільш вдалих в театрі, легка, весела, з чарівною музикою і вельми забавною сюжетною канвою. Режисер - Народний артистка РМ Людмила Альошина. Сценографія і художник по костюмах - Майстер мистецтв РМ Ірина Прес.

***

5 листопада 2017 в неділю о 16:00 ви зможете почути трехактную оперу Джакомо Пуччіні « МАДАМ БАТТЕРФЛЯЙ ». (Вистава в трьох актах)

(Вистава в трьох актах)

Сюжет опери оповідає про те, як руйнуються повітряні замки і дівочі мрії в світі багатих і бідних, прагматичних і по-справжньому люблячих сердець. Образ Батерфляй - не простий, жертовний, в його трактуванні багато залишається «за кадром». Вся опера, в принципі, така - на межі тонкого драматизму і підтексту недомовленості. Батерфляй гине дуже молодий, що зберігає враження вічної жіночності і бажання знову і знову подивитися цей чудовий ліричний спектакль.

***

9 листопада 2017 в четвер о 18.00 ви зможете почути оперу Джузеппе Верді «Травіата». Опера йде в чотирьох діях.

Опера йде в чотирьох діях

Сюжет «Травіати» запозичений з драми А. Дюма-сина «Дама з камеліями». Прототипом героїні стала знаменита паризька куртизанка Марі Дюплессі, чия краса і неабиякий розум залучали багатьох видатних людей. Верді зробив героїнею своєї опери жінку, відкинуту суспільством, і показав її перевага над цинізмом вищого світу.

***

11 листопада в суботу о 18:00 театр представляє балет «ЛЕБЕДИНЕ ОЗЕРО» Петра Чайковського, який залишається незмінним лідером на театральній Cцена.

Легенда оповідає про казкових перетвореннях прекрасної дівчини з лебедя в принцесу і великої любові принца, який вміє боротися за своє почуття! (Балет йде в чотирьох діях).

***

17 листопада 2017 в п'ятницю о 18:00 на сцені Національної опери знову з'явитися балет-феєрія «СПЛЯЧА КРАСУНЯ» (Вистава в трьох актах з прологом).

Лібрето: І.Веселовскій і М. Петіпа
За казкою Шарля Перо
Хореографія: Маріус Петіпа
Редакція: Костянтин Сергєєв (Санкт-Перербург)
Художник-постановник: В'ячеслав Окунєв
Художник по костюмах: майстер мистецтв РМ Ірина Прес

Світова прем'єра: 3 cічня 1890, в Маріїнському театрі в Санкт-Петербурзі.
Прем'єра в Кишиневі 5 лютого 1965р., Державний Театр Опери та Балету

***

19 листопада 2017 в неділю о 16:00 запрошуємо любителів оперети на спектакль «Летюча миша». Ми всі любимо музику Йоганна Штрауса, його вальси, польки, марші. І навряд чи хтось засумнівається, що вершиною творчості австрійського маестро стала її величність оперета.

«Летюча миша» найулюбленіше музичний твір публіки, яке до цих пір не сходить з театральних сцен. Музику цієї оперети відрізняє особлива атмосфера радості, передчуття свята, очікування нових емоцій ... Штраус в ній оспівує знайомі кожній людині ідеали - тепло сімейного вогнища, віддану любов, чистоту помислів і душевний спокій. Ненав'язлива і легко запам'ятовується музика дарує глядачеві віру в справжню любов, справжню красу і справжнє щастя, до яких прагне серце і розум кожного з нас. (Оперета звучить в трьох діях)

***

24 Ноября 2017 в п'ятницю о 18.00 для наймолодших глядачів театр покаже балет «БІЛОСНІЖКА І СІМ ГНОМОВ», що оповідає про те, що справжня дружба долає всі перешкоди!

«БІЛОСНІЖКА І СІМ ГНОМОВ» композитора Богдана Павловського - це історія красуні Білосніжки, переслідуваної злою мачухою-чаклункою, що знайшла притулок у чарівному лісі в казковому будиночку забавних і чарівних гномів, радує малюків, школярів та їхніх батьків. Балет йде в трьох діях.

***

26 Ноября 2017 в неділю о 16:00 прозвучить опера Жоржа Бізе «КАРМЕН». (Вистава в чотирьох діях)

Історія про фатальну циганці гаряче любима публікою та кращими співаками. Приходьте на спектакль і отримаєте задоволення від відвідування нашого театру.

Приходьте на спектакль і отримаєте задоволення від відвідування нашого театру

30 Ноября 2017 в четвер о 18.00 на сцені знову виникнуть інтригуючі персонажі опери «ТОСКА». (Вистава в трьох діях)

(Вистава в трьох діях)

«Тоска» є вершиною творчості Джакомо Пуччіні та найулюбленішою оперою, як для музикантів-професіоналів, так і для меломанів. Волелюбний пафос драми Сарду, дія якої розгортається в Римі 1800 в похмуру епоху реакції, був співзвучний настроям Джакомо Пуччіні. Напружена атмосфера п'єси, гострота конфліктів, переживання героїв відповідали прагненню композитора до яскравої оперної виразності. Музика в опері «Тоска» чудова, яскраво експресивна і навіть екстатична.

Це варто Вашої уваги ...