На фестивалі в Алмати виступлять зірки Паризької Опери, Королівського театру Ковент-Гарден і Великого театру Росії.

27, 28, 29 березня в Казахському Державному Академічному театрі опери та балету імені Абая пройде II-ий Міжнародний фестиваль Ballet Globe, присвячений 200-річчю Маріуса Петіпа.

Фестиваль організований компанією ArtClassic спільно з Генеральним Консульством Франції в м.Алмати. Фестиваль проходить за підтримки Фонду Першого Президента Республіки Казахстан - Єлбаси.

"Другий фестиваль Ballet Globe ми хочемо присвятити спадщини видатного французького і російського артиста, геніального хореографа, одного із засновників класичного танцю, талановитого театрального діяча і педагога Маріуса Івановича Петіпа. Протягом трьох днів фестивалю, в Алмати виступлять найяскравіші світові зірки балету, що представляють провідні театри планети: Париж-Опера, Ковент-Гарден, Великий театр Росії, Большой театр Бордо, Великий театр Женеви. В цьому році ми розширимо програму фестивалю і поряд з шедеврами класичного танцю, в рамках гала-вечора також покажемо номери з передової сучасної хореографії, в числі яких буде навіть справжня світова прем'єра "- зазначив Генеральний директор компанії ArtClassic Ерлан Андагулов.

Програма фестивалю включає в себе:

27 березня - всіма улюблений спектакль П.І. Чайковського «Спляча Красуня», в хореографії Маріуса Петіпа, за участю етуалів Паризької Опери Міріам Олд-Брам і Матіаса Ейман, балетної трупи та симфонічного оркестру ГАТОБ ім.Абая.

Абая

28 березня - один з найдосконаліших балетів Маріуса Петіпа «Баядерка», за участю прима-балерини і провідного соліста Большого театру Росії Катерини Крисанова і Ігоря Цвирко, запрошеної прима-балерини Королівського театру Ковент-Гарден Яни Саленко, балетної трупи та симфонічного оркестру ГАТОБ їм .Абая. Генеральний спонсор вистави - Ювелірний дім Damiani.

29 березня - вечір класичного і сучасного балету Ballet Globe Gala, де виступлять етуалі "Париж-Опера" Міріам Олд-Брам і Матіас Ейман, прима-балерина і провідний соліст Большого театру Росії Катерина Крисанова і Ігор Цвирко, запрошена прима-балерина Королівського театру " Ковент-Гарден "Яна Саленко, етуалі Великого театру Бордо Сара Ренді і Роман Міхальов, провідні солісти Большого театру Женеви Саша Ріва і Юмі Айзава, провідні солісти ГАТОБ ім.Абая Азамат і Асель Аскарово і провідні солісти театру" Астана Опера "Бахтіяр Адамжан і Мадіна Басбаева.

Абая Азамат і Асель Аскарово і провідні солісти театру Астана Опера Бахтіяр Адамжан і Мадіна Басбаева

У програмі фестивалю, щодня з 18:00 у фойє другого поверху театру проходить виставка сучасного мистецтва LEVITATION, організована у співпраці з Artios Art Advisory. Квиток на заходи фестивалю дає право відвідування виставки.

* Квиток на заходи фестивалю дає право відвідування виставки.

Квитки доступні на сайті ticketon.kz і в касі театру.

# Фестиваль проходить за підтримки Фонду Першого Президента Республіки Казахстан - Єлбаси.