«Літні балетні сезони» - балетна класика нон-стоп в Рамте

Протягом двох місяців, до 28 серпня, щовечора на сцені РАМТа - шедеври світового балету і перлини російського балетного мистецтва - «Лебедине озеро», «Лускунчик», «Попелюшка», «Дон Кіхот», «Спляча красуня», «Жизель» , «Ромео і Джульєтта», «Баядерка» - постановки легендарних хореографів Маріуса Петіпа, Асафа Мессерера, Леоніда Лавровського, Василя Вайнона, Олександра Горського. Всі вистави йдуть в супроводі оркестру.

Всі вистави йдуть в супроводі оркестру

Першим спектаклем «Літніх балетних сезонів» за традицією стане головний російський балет - «Лебедине озеро» у виконанні нового учасника проекту - Національного класичного балету. Молодий колектив, заснований в 2010 році, багато гастролює по Росії і світу, дбайливо зберігає традиції російського балету і вже зарекомендував себе як ревний хранитель класичного балетного мистецтва.

Вперше в репертуарі «Літніх балетних сезонів» з'явиться балет Маріуса Петіпа «Баядерка» - у виконанні Національного класичного балету. В основі сюжету лежить красива давньоіндійська легенда про трагічну любов танцівниці і воїна. На сцені - розкішні костюми, яскраві декорації, віртуозна техніка виконання.

В цьому році в проекті знову бере участь Театр балету «Арт-Да» - молодий перспективний колектив, чиї виступи з захопленням були зустрінуті публікою в минулому сезоні. Трупа, що має високий творчий потенціал як в класичному, так і в сучасному напрямках, працює під девізом «Талант і відданість класичним традиціям російського балету.

Повернувся в афішу «Літніх балетних сезонів» Театр класичного балету Смирнова-Голованова, більше відомий як «Смирнов Балет». Колектив, заснований Віктором Смирновим-Головановим в 1988 році, став першою в СРСР недержавної балетною трупою. На «Літніх балетних сезонах» «Смирнов Балет» представить балети «Лебедине озеро», «Лускунчик», «Ромео і Джульєтта» в редакції Віктора Смирнова-Голованова, а також «Дон Кіхот» і «Жизель».

Організатор «Літніх балетних сезонів» - Агентство «КОНСАРТА», яке багато років займається організацією гастролей театрів, оркестрів, хорових та фольклорних колективів, а також виставок в Росії і за кордоном. Вистави «Літніх балетних сезонів» традиційно проходять в Російському академічному Молодіжному театрі (РАМТ), який розташований в самому центрі Москви на Театральній площі, поруч з Великим і Малим театрами. За 17 років спектаклі «Літніх балетних сезонів» відвідали понад 700 000 осіб.

Спочатку проект замислювався для іноземних туристів, які відвідують Москву після закриття театрально-концертного сезону. Але жителі столиці виявили до літніх вистав не менший інтерес, і дуже скоро «Сезони» стали помітною подією, а тепер уже і доброю традицією культурного життя літньої Москви.

Початок вистав о 19.00, рекомендований вік 6+

Ціна квитків від 900 до 3000 рублів.

Подробиці на сайті: http://ballet-letom.ru