Лебедине озеро Якобсона - це нова версія відомого балету

Театр балету ім. Л. Якобсона вперше виступить на Новій сцені Маріїнського театру з оновленою версією балету «Лебедине озеро» Чайковського в хореографії Петіпа і Іванова.

Всім добре відомо, як розтікаються в пікові туристичні сезони балетні озера
Всім добре відомо, як розтікаються в пікові туристичні сезони балетні озера. Але тут випадок екстраординарний. Театр балету ім. Л. Якобсона в останні роки зарекомендував себе як колектив, який продовжує творчі пошуки. Його новий художній керівник Андріан Фадєєв (на жаль, залишив стезю соліста Маріїнського театру) став активним гравцем на полі створення нового репертуару і зміцнення старого. Новий вигляд «Лебединого озера» додасть, головним чином, оформлення художника-постановника В'ячеслава Окунева, чий стиль відрізняється барочністю форм і театральної надмірністю. У деяких його роботах можна бачити прямого спадкоємця маестро Франко Дзефіреллі, розуміє музичний театр як пишне і багате видовище. Однак балет - це все ж спочатку танець. У молодої трупі театру Якобсона зібрані чудові представники свого покоління, які розкажуть хрестоматійну історію динамічно і експресивно.

В. Д.

3-13.08 - Нова сцена Маріїнського театру.