Красива і талановита: що відомо про балерину, травмованих в Оперному театрі (ФОТО)

Увечері 12 листопада в Дніпропетровському театрі опери та балету артистка Олена Салтикова впала зі сцени прямо в оркестрову яму.

Як уже писав "Днепр вечерний", дівчина родом з Дніпра, вихованка школи класичного балету Олександра Соколова. Сьогодні Олена - солістка знаменитого столичного театру «Київ модерн-балет» Раду Поклітару.

Дівчина виконує головні партії в багатьох спектаклях. І як нам розповіли її колеги, талант Олени помітили у багатьох країнах світу. Вона завойовувала перші місця на багатьох міжнародних балетних конкурсах. А одного разу в Америці врятувала московську трупу, у якій несподівано захворіла солістка, виконуюча партію Марійки з балету "Лускунчик". Керівництво російської трупи дізналося, що в Америці в даний момент знаходиться наша землячка, яка виконувала партію Маші і знає цю роль добре. Олені запропонували підмінити хвору колегу і українська балерина блискуче впоралася із завданням. На пам'ять про те виставі залишилася фотографія, де дівчина в образі і з мобільних телефонів в руках (див. Фото).

Олена Салтикова не тільки талановита балерина, а й напрочуд гарна дівчина. На її Фейсбук-сторінці фотографії, від яких не відвезти очей. Втім, судіть самі!

Мітки: балерина , Олена Салтикова , оперний театр