«Класичний російський балет» привіз в Білгород знамените «Лебедине озеро»

7 жовтня на сцені Молодіжного культурного центру НДУ «БєлДУ» артисти Великого театру Росії і Московського музичного театру імені К. С. Станіславського і Вл. І. Немировича-Данченка представили городянам один з найвідоміших балетів.

Сюжет постановки заснований на старовинній німецькій легенді про юну дівчину Одетте, яку зачарували темні сили. Перше «Лебедине озеро» захоплення у публіки не викликало. Прем'єра вистави відбулася 20 лютого 1877 року на сцені Московського Великого театру. Через двадцять років той же балет поставили в Санкт-Петербурзі, і тут він заграв.

Тепер найвідоміший і самий перший російський балет на музику Петра Чайковського можна побачити на багатьох сценах по всьому світу. Білгород - не виняток.

У минулому році білгородські глядачі вже бачили постановку у виконанні театру російського балету «Таларіум пов Люкс». Але це було не класичне «Лебедине озеро», а перша постановка в 3D-форматі.

Також знамениту балетну класику на музику відомого композитора привозив і Санкт-Петербурзький Маріїнський театр.

Цього разу казкову історію показали артисти Державного академічного Великого театру Росії і Московського академічного музичного театру ім. К. С. Станіславського і Вл. І. Немировича-Данченка.

Як говорив Чайковський:

«Балет - та ж симфонія».

Дійсно, «Лебедине озеро» - це справжня танцювальна симфонія, поспостерігати за якою пощастило жителям Бєлгорода.

Привіз її художній керівник Класичного російського балету Москви Хасан Усманов. За традицією балет був представлений в двох актах і чотирьох картинах.

Віталіна Скрипіна, "Бел.Ру"