Історія першості de quatre танець

1. Як це Виявилося
  2. Першість Відродження Де Катра
  3. Першість Де Катр Сьогодні

Історія Танцю Па Де Катра. Протягом всієї історії у балету був пристрасний наступний. Танець Па Де Катра був великою частиною цього, wowing глядачі в театрі Його Величності Лондона 2 липня 1845. Цей дивертисмент балету не мав ніякої змови, але був красивою вітриною для чотирьох головних балерин того часу.

Як це Виявилося

Танець Па Де Катра був поставлений Жюлем Перро за наполяганням менеджера по опері Бенджаміна Ламли. У той час як були деякі творчі розбіжності між балеринами, вони відкладають тих, щоб поставити ще чотири дії, які залучали розпродані натовпу, включаючи принца Альберта і Королеву Вікторію.

У той час як балерини були в синхронізації на сцені, закулісні артистичні відмінності спалахували. Щоб зберегти мир, балерини з'явилися в замовленні до віку від наймолодшого до найстаршого. Вони були Люсіль Грен, Карлоттою Грізі, Фанні Серріто, і Марі Тальоні.

Першість Відродження Де Катра

Майже сто років по тому, в 1941, Па Де Катр був повторно організований танцюристом / балетмейстером Антоном долини в американському театрі Балету, тоді відомому як театр Балету.

Першість Де Катр Сьогодні

Па Де Катр залишиться активним професійними компаніями балету і школами в усьому світі. Нью-йоркський Балет останній раз включив Па Де Катра в межах їх виступи 2010 року Лебединого озера.

Історія танцю пляжної парасольки
Історія національного театру в Річмонді, va