DJ David Milk, фільм про Рубцова, театр Опери та Балету, Анна Константинова ... News Mix

DJ David Milk вперше в Кишиневі
Цієї суботи, 29 січня, в клубі Studio відбудеться унікальне шоу для справжніх цінителів якісної клубної музики - ультрамодний проект "Ніч епатажу 2011". Гостей вечірки чекає презентація нового епатажного шоу від MC Macho, Freak go-go, Pj команда "Touch Me", і, звичайно ж, спеціальний гість з сонячного Ізраїлю - популярний світовий DJ з приголомшливою шоу програмою, володар спільного трека і відео кліпу з Періс Хілтон, довгоочікуваний DJ David Milk, вперше виступає в Молдові!
Протягом багатьох років він підриває кращі світові танцполи, клуби Франції, Німеччини та Голандії. Організувати його приїзд в Молдову намагалися багато клубів і організатори фестивалів, а MC Macho , Будучи на гастролях в Одесі, вдалося безпосередньо домовиться з директором Davida Milk про його гастролях в Кишиневі. Не пропустіть цю подію!

У Кишиневі покажуть фільм про російський поета Миколу Рубцова
У Кишиневі покажуть фільм про російський поета Миколу Рубцова   В рамках святкування ювілею видатного російського поета Миколи Рубцова 28 січня в кишинівському ліцеї ім В рамках святкування ювілею видатного російського поета Миколи Рубцова 28 січня в кишинівському ліцеї ім.М.В.Гоголя (ул.Щусева, 90) відбудеться презентація фільму відомого молдавського письменника, публіциста, режисера Костянтина Мунтяну "Слідами минулих часів".
Фільм був представлений на здобуття всеросійської літературної премії ім. Миколи Рубцова "Зірка полів", демонструвався на відкритому фестивалі поезії і музики "Рубцовська осінь" в Вологді і був високо оцінений російською публікою.
У програмі також - музично-літературна композиція за участю поетів, виконавців Молдови та старшокласників ліцею.
Презентацію організовано Російським центром науки і культури. Початок показу о 14:00.

Документальний фільм про Національний Театрі Опери та Балету
Документальний фільм про Національний Театрі Опери та Балету   Вчора, 26 січня, в Національному Театрі Опери та Балету відбулася прес-конференція, організована з нагоди запуску абсолютної прем'єри документального фільму про Національному Театрі Опери та Балету Республіки Молдова Вчора, 26 січня, в Національному Театрі Опери та Балету відбулася прес-конференція, організована з нагоди запуску абсолютної прем'єри документального фільму про Національному Театрі Опери та Балету Республіки Молдова. В рамках конференцій журналістам були представлені фрагменти фільму.
Фільм, реалізація якого стала можливою завдяки співпраці з OWH Studio, містить фрагменти найзнаменитіших вистав світової класики в виконань провідних солістів національного театру.
У конференції взяли участь Борис Фокша - міністр культури Республіки Молдова та Валерія Шейкан - генеральний директор Національного Театру Опери та Балету, а також Віджая Мерджіняну - директор OWH Studio.

Анна Константинова про пісню "Insane"
Анна Константинова про пісню Insane

Продовжуємо розповідати про пісні-учасників національного відбіркового туру музичного конкурсу Євробачення 2011.
Ось що розповіла нам Ганна Константинова, вокалістка групи Corbus Albus, чия пісня також пройшла в наступний тур: "Ставлення до того, що ми робимо в цьому році трохи серйозніше, ніж в минулому і я сподіваюся на хороші результати. Пісня Insane була написана для групи Model і залишалася начерком кілька років, але так як група розпалася, хлопці дозволили мені переробити її і виконати для Євробачення. зі мною, в цій пісні співає Андрій Балак з групи Aluzia (яка до речі теж бере участь у відбірковому турі в суботу). Спочатку ми репетирували удвох, але будемо раб отать над піснею і репетирувати разом з Ольгою Буяновський з групи Bionic Art.

AllMoldova