Балетмейстер Поклітару закриває театр в Києві і їде в Сочі

Раду Поклітару срежисує Олімпіаду

"Зараз театр поставлений в найжорстокіші рамки виживання. Байдужість до культурним проектам проявляє невігластво і байдужість чиновників культури до самої культури, до престижу України. Єдиний у своєму роді театр виявився непотрібним і обтяжливим для країни", - говорить балетмейстер.

За словами Поклітару, він домагався, щоб театр передали з підпорядкування місту в Міністерство культури, що дозволило б збільшити його фінансування. Але Мінкульт не відреагував на ініціативи балетмейстера. "Важке матеріальне становище нашого театру призвело до того, що багато молоді талановиті танцівники змушені були, на жаль, залишити трупу", - говорить балетмейстер, чий колектив не раз завойовував престижні нагороди за кордоном.

Читайте також Відкриття Московського кінофестивалю: зомбі від Пітта і наречена Голубкіна (фото)

Сам Поклітару без роботи точно не залишиться. Його вже запросили на постановку нового балету в Большой театр Росії, а керівник російського "Першого каналу" Костянтин Ернст запропонував йому стати режисером одного з культурних подій на майбутній Олімпіаді в Сочі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні