Балет про Рудольфа Нурієва скасований у Великому театрі (ВІДЕО)

Сьогодні в Великому повинна була відбутися найскандальніша прем'єра сезону - балет «Нурієв». Але керівництво театру після генерального прогону вирішило постановку не випускати. За офіційною версією, спектакль не готовий, артисти з-за численних гастролей і ювілеїв у сезоні не встигли вивчити матеріал. Хоча репетицію при цьому провели блискуче.
Хлопці в спідницях і на підборах змусили понервувати керівництво. Скандальний спектакль про «танцівника-Содому» скасували, так і не випустивши.

«Немає слів! .. Розуміння, що ти тільки полюбив роль, почав вживатися в спектакль, все почало складатися ... і в секунду, ось цю ось твою маленьку життя у тебе з коренем виривають ... найгірше для артиста ...» - написав на своїй сторінці в соціальній мережі виконавець головної ролі Владислав Лантратов.

Самі задіяні в постановці виконавці діляться версією, що вся справа в темі, яку вирішив розвинути на сцені режисер Кирило Серебренніков. Адже одним з головних сюжетів біографічного спектаклю про Нурієва стала його любов до датському танцівника Еріку Бруну, з яким артиста кілька десятків років пов'язували близькі стосунки.

Адже одним з головних сюжетів біографічного спектаклю про   Нурієва   стала його любов до датському танцівника Еріку Бруну, з яким артиста кілька десятків років пов'язували близькі стосунки

Натисніть на фото, щоб відкрити відео

видання Дни.ру коментує новину: «Хлопці в спідницях і на підборах, напівголі танцюристи, пристрасні дуетні па двох чоловіків, знімки оголеного Рудольфа Нурієва на весь задник сцени, історія про бурхливу і часто безладної статевого життя танцюриста - і це в академічному Великому театрі, який повинен дотримуватися моральність і пильнувати про мораль! «Готується явна пропаганда содомії», «Ми стривожені готуються неподобством», - стали битися в падучої ревнителі традиційних цінностей.

Зрозуміло, після виходу спектаклю про «танцівника-Содому», як дехто називає Нуреева, його творців б затаврували в пропаганді гомосексуалізму. У керівництві театру, мабуть, вирішили підстрахуватися - як би чого не вийшло. А то потім з цими обнімаються на сцені мужиками в трико горя не оберешся. Та й голови можуть полетіти ... »

За офіційною версією, прем'єра відбудеться вже в новому сезоні (за іншими даними, прем'єра перенесена перенесена майже на рік, на травень 2018 року - прим.). За що залишилися до його відкриття місяці керівництву Великого треба вмовити Кирила Серебренникова зробити спектакль максимально цнотливим, прибравши звідти «неправильну» сексуальність. За твердженнями бульварної преси, у Нуреева були романи з такими відомими особистостями як Фредді Меркьюрі, Ів Сен-Лоран, Елтон Джон. Але навіщо про це говорити, ворушити? Краще розповісти тільки про його стосунки з прославленої англійської балериною Марго Фонтейн і нікого не дражнити.

Генеральний прогін спектаклю 8 липня 2017 року, трохи відео:

Фрагменти скасованого балету «Нурієв»:

як повідомляє "Московський комсомолець" , Перенесення постановки «Нурієва» у Великому театрі був проведений за особистою вказівкою міністра культури РФ Володимира Мединського, стверджує ТАСС з посиланням на своє джерело, близьке до Міністерства.

як повідомляє   Московський комсомолець   , Перенесення постановки «Нурієва» у Великому театрі був проведений за особистою вказівкою міністра культури РФ Володимира Мединського, стверджує ТАСС з посиланням на своє джерело, близьке до Міністерства

Міністр культури РФ Володимир Мединський

Раніше сьогодні гендиректор Великого театру Володимир Урін повідомляв, що скасування прем'єри і її перенесення на травень 2018 року було його рішенням і пов'язував їх лише з недосконалістю хореографії, яку з акторами нібито не встиг доробити хореограф Юрій Посохов.

За словами ж джерела ТАРС, «за задумом Серебренникова, більшість акторів повинні були виконувати свої ролі оголеними, а декорацією стала відома фотографія Нуреева», що нібито і викликало «обурення» Мединського, який вважав постановку пропагандою нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Під час брифінгу сам Урін, однак, заперечував подібну версію, стверджуючи, що заздалегідь розумів ризики і що портрет оголеного Нуреева на сцені буде збережений під час травневої прем'єри.

Нагадаємо, що режисером постановки є Кирило Серебренников, який проходить свідком у справі «Сьомий студії».

Але навіщо про це говорити, ворушити?