Балет під відкритим небом: в Одесі триває «Оксамитовий сезон». Відео, фото

Провідні солісти балету і оркестру Одеського оперного театру і зірки світового балетного мистецтва влаштували неймовірне шоу під відкритим небом. Open air «Odessa Ballet Gala Classic & Modern» пройшов в рамках IV фестивалю «Оксамитовий сезон».

Гості на Театральній площі могли помилуватися груповим і парним балетом під акомпанемент найсильніших оркестрів світу. У «Оксамитовій сезоні» взяли участь музиканти і танцюристи Одеси, Києва та Австралії.

Open-air зібрав аншлаг. Всі місця в платних зонах були зайняті, тому багатьом шанувальникам мистецтва довелося дивитися шоу з-за огорожі.

Програма «Odessa Ballet Gala Classic & Modern» завершилася відкриттям фонтану і запуском феєрверку.

Нагадаємо, з 25 по 29 вересня в Одесі пройде IV Міжнародний фестиваль «Золоті скрипки Одеси» , Який присвячений 110-річчю від дня народження великого скрипаля і педагога Давида Ойстраха.

Com/watch?