Балет «Лускунчик» Айдара Ахметова представили в Театральному залі Московського міжнародного Будинку музики!

2018 й рік в Росії присвячений вітчизняному балету і 200-річчю від дня народження великого хореографа Маріуса Петіпа. По всій країні проходить безліч заходів, присвячених одному з найпрекрасніших і найулюбленіших глядачами мистецтв. Нагадаємо, що в нашому виданні заворожливому і чарующему світу балету присвяченого окрема рубрика: http://worldpodium.ru/kategoriya/balet

У грудні редактор World Podium Юлія Бурулёва робила велике інтерв'ю з легендою Російського і світового балету, визнаним метром жанру, прем'єром світових театрів, талановитим режисером і успішним продюсером, директором КМТІ їм Г У грудні редактор World Podium Юлія Бурулёва робила велике інтерв'ю з легендою Російського і світового балету, визнаним метром жанру, прем'єром світових театрів, талановитим режисером і успішним продюсером, директором КМТІ їм Г.П. Вишневської, Народним артистом республіки Татарстан Айдаром Ахметовим: http: //worldpodium.ru/news/aydar-ahmetov-balet-elitarnoe-iskusstvo-ego-n ...

В рамках насиченого, конструктивного діалогу Айдар Мансурович розповів про балет «Лускунчик», прем'єра якого повинна була відбудуться в стінах КМТІ ім. Г.П. Вишневської та Центру Оперного співу їм Г.П. Вишневської в кінці грудня, а в січні -показ вистави в Театральному залі Московського міжнародного Будинку музики.

Задумані плани вдалося реалізувати: прем'єра балету пройшла з успіхом напередодні Нового року, і 23 січня 2018 р. "Лускунчик" продемонстрували на сцені Театрального залу Московського міжнародного Будинку музики.

Айдар Ахметов про виставу: «Концепція« Лускунчика »відрізняється від тієї, до якої звикли до Росії. Історія ближче до основної книзі Гофмана, вона практично повторює оригінальний твір. Від хореографії Петіпа в цій постановці я залишив два дитячих танцю, спектакль орієнтований на дітей, як на артистів, так і на публіку раннього віку. У постановці зайняті учні коледжу від 8 до 17 років, віковий діапазон дуже високий. Головні ролі виконують учні - Варвара Єрохіна і Арсеній Барановський ».

Протягом 200 років казка однойменна казка Гофмана, який побачив світ у далекому 1816 році, розбурхує серця шанувальників по всьому світу Протягом 200 років казка однойменна казка Гофмана, який побачив світ у далекому 1816 році, розбурхує серця шанувальників по всьому світу. Твір було неодноразово екранізований, стало основою для мультиплікаційних фільмів. За мотивами казки був створений легендарний балет Петра Ілліча Чайковського.

У балеті Айдара Ахметова втілені в життя самі казкові мрії дітей і дорослих!

І на сцені - діти: зовсім маленькі хлопчики і дівчатка і юні леді та джентльмени!

Але цей «Лускунчик» аж ніяк не виглядає як навчальна самодіяльність, навпаки, спектакль виглядає професійно і високохудожньо, захоплює краса ліній, витонченість рухів, філігранна чіткість кожної сцени і миті дії!

Для кожного юного артиста, який бере участь в балеті Айдара Ахметова «Лускунчик», цей спектакль не тільки важливий досвід і частина освоєння професії, а й хороший іспит на міцність характеру, витримку, вміння контролювати своє хвилювання і емоції.

З перших хвилин вистави і до фінального поклону всі глядачі «переміщуються» в казкове держава Конфітюнбург, в якому втілюються в життя найнеймовірніші мрії і мрії, втілюються в реальність сни безмежного дитячої уяви.

Іспанська і китайський танець, східний колорит, російські народні мотиви Іспанська і китайський танець, східний колорит, російські народні мотиви ... У постановці відображена культура різних країн і континентів і, звичайно, Новорічні традиції, чарівний світ казок і чудес!

Окремо хочеться відзначити фантазію художників по костюмах! Витончена ніжність і вишуканість костюмів підкреслює драматургію дії і обрамляє образ кожного персонажа! Художники по костюмах - Надія Нікітіна і Надія Білоусова.

Творцями «Лускунчика» пророблена колосальна робота. Над постановкою, в якій беруть участь 86 дітей, протягом двох місяців працювали п'ять педагогів!

Ті глядачі, які вже бачили спектакль, відзначають його високий рівень, прекрасну сценографію, віртуозну хореографію. П ритом в своєму захопленні одностайні - як прості глядачі, так і професіонали жанру. Ті глядачі, які вже бачили спектакль, відзначають його високий рівень, прекрасну сценографію, віртуозну хореографію

Серед гостей в Будинку музики були присутні - Міністр спорту і туризму г, Москви Н.А. Гуляєв, заступник начальника Департаменту культури м Москви Е.С. Кожем'якіна, а також головний хореограф Департаменту спорту і туризму м Москви, директор ДЮШСОР № 25, Заслужена артистка Росії І.В. Гінкевіч, меценат і генеральний директор концерну «Гришко» Н.Ю. Гришко, актриса Анастасія Савицька і багато інших.

Також серед публіки було багато юних глядачів, які натхненно спостерігали за тим, що відбувається дією і відчували себе частиною чарівної казки, під назвою Балет Також серед публіки було багато юних глядачів, які натхненно спостерігали за тим, що відбувається дією і відчували себе частиною чарівної казки, під назвою Балет!

Балет - елітарний вид мистецтва, мудрі і проникливі ті батьки, хто з юних років прищеплює дітям любов до прекрасного! Адже саме це згодом багато в чому служить фундаментом смаку і культури людини.

Вітаємо всю команду, причетну до створення цієї вистави, з прем'єрою!

Бажаємо балету «Лускунчик» підкорити серця якомога більшої кількості глядачів, подарувавши їм шанс на дві години поринути в казку!