Арт-балет на вулицях Ямалу. Нестандартний проект Омара Роблеса надихнув ноябрян

Музейний ресурсний центр Ноябрьска запускає новий проект «Арт-балет», який надає унікальну можливість ямальцев проявити творчість, креативне мислення і майстерність фотохудожника.

Конкурсантам пропонується зробити фотографії балетних танцюристів в нехарактерною для їх мистецтва обстановці. Обов'язкові умови для фотографа - показати витонченість і грацію танцюриста балету на тлі відомих об'єктів Ямалу, а також в умовах унікальної природи нашого краю. Учасниками конкурсу можуть бути як професіонали, так любителі фотомистецтва, які досягли 18 років і живуть в окрузі.

Ідея нестандартного проекту належить відомому нью-йоркському фотографу Омару Роблесу, який дав глядачам можливість абсолютно під іншим кутом поглянути на красу навколишнього світу в тандемі з творчістю артистів балету. У цьому можна переконатися, ознайомившись із його неймовірно емоційними фотографіями танцюристів, виконуючих піруети і пліє серед стоять в пробках автомобілів, калюж на тротуарах та інших міських пейзажів.

«Проект Омара Роблеса воістину унікальний, оригінальний і цікавий. Він надихнув нас. Ми трохи приправили своїми родзинками його проект і вирішили організувати «Арт-балет», де буде продемонстровано не лише майстерність танцюриста, але і унікальність природи і побуту жителів Ямалу. До участі в конкурсі ми запрошуємо всіх, хто не боїться робити з незвичного шедеври »- розповіла керівник проекту Галина Зоря.

На конкурс приймають роботи, виконані в техніці фотографія, до 5 серпня. Знімки учасників, відібрані членами журі, представлять в музейному ресурсному центрі в експозиції «Арт-балет» 23 серпня. З вересня по грудень виставка відправиться в подорож по муніципалітетам автономного округу.