Як розуміти сучасний балет: тенденції та тренди

1. Надішліть питання або вашу особисту історію
  2. Підпишіться на наші новини

Балет вже давно перестав бути нудним заходом. Глядачі переміщаються по всьому світу за улюбленими артистами, балетні танцівники виходять за межі класичного балету, а спектаклі вже давно перестали розповідати про сплячих принцес. На лекції ми розберемося, що відбувається в сучасному балеті у всьому світі, хто на даному етапі є бажаними гостями всіх найбільших театрів світу, і постараємося розібрати всі найбезглуздіші і дивні кліше про балет.
Лектор - Віта Хлопова - дослідник сучасної зарубіжної хореографії. У минулому - професійна танцівниця, що пішла з практики в теорію і викладання. Випускниця театрознавчого факультету ГІТІСу, двох магістерських програм Сорбонни, аспірантка НДІ мистецтвознавства і французького університету Поля Верлена. Автор курсу історії сучасної зарубіжної хореографії 20 століття в ГІТІСі на кафедрі сучасної хореографії. Автор кількох освітніх програм у Вищій Британської Школі Дизайну (курс «Театральний дизайн», програма «Сценографія сучасного танцю 20 століття»), у творчій лабораторії «Сота» при Інституті Театру.
Балет вже давно перестав бути нудним заходом

Надішліть питання або вашу особисту історію

Надішліть питання спікеру або вашу особисту історію по темі події. Автори кращих з них отримають 500 Лур'є на рахунок в особистому кабінеті.

написати

Підпишіться на наші новини

Залиште ваш e-mail, щоб отримувати інформацію про наші події