Афіша заходів в Києві на вихідні 4-5 лютого: концерти, вистави, екскурсії та вистави - 2018

Балет "Лебедине озеро"

5 5 1

У вихідні, починаючи з 4 лютого, варто сходити на легендарний балет "Лебедине озеро", яке обожнюють і дорослі, і діти. Де: Театрі опери та балету, вул. Межигорская, 2; Коли 4 лютого - 11 березень 2017; 12:00, Вхід: 40 - 150 грн.

Ювілейна Тиждень української моди 2017/18

Для всіх модників і модниць чудові новини. 4 лютого стартує Тиждень моди Ukrainian Fashion Week осінь-зима 2017/18. Детальний розклад заходів читайте за посиланням. Організатори запланували на цей період 65 модних подій. Де: Київ, вул. Лаврська, 10-12, "Мистецький Арсенал", Коли: 04-08 лютого 2017, Вхід: 400-1500 грн (покази).

Концерт групи Evkalipt

Відома українська рок-група Evkalipt порадує шанувальників великим сольним концертом. Група виступить на київській сцені зі старими хітами та презентує нову роботу. Де: Київ, вул. Верхній Вал, 22, арт-паб "Бочка", Коли 5 лютого 2017, 19.00 Вхід: 40 грн.

Концерт-екскурсія "Голоси епох"

Концерт-екскурсія Голоси епох

Програма відкриває нові виміри європейських раритетів музейної колекції і самого Будинку Ханенків. Буде представлено 9 тем з історії візуального мистецтва Європи і стільки ж дотичних у часі, місці і дії музичних "реальностей". Живий музичний супровід забезпечить Ансамбль солістів "Благовіст". Коли: 5 лютого, 18:00, Де: Музей Ханенків, вул. Терещенківська, 15, Вхід: 150 грн.

Балет "Форсайт". Шоу "Саквояж" у Freedom

Прем'єрою нового шоу відсвяткував 10-річчя творчості театр танцю Олександра Лещенка та Ліни Верес "Форсайт". Глядачі побачать шоу, де втілено симбіоз індивідуальних образів солістів балету інтригуючими характерами героїв, акробатичних елементів і циркових трюків, оригінального вокалу, спеціально розроблених сценічних нарядів і мультимедіа ефектів. Де: Freedom, Київ, вул. Кирилівська, 134, Коли 4 лютого 2017 р, 20:00, Вхід: 150 - 1000 грн.

Акустичний концерт Аліни Орлової в клубі Atlas

Не знаєте, куди піти у вихідні в Києві, зверніть увагу на це оголошення. Після річної паузи відбудеться акустичний сольний концерт талановитої української виконавиці Аліни Орлової. Вона буде підкорювати шанувальників прекрасним вокалом, чудовою грою на роялі та акордеоні. Де: Київ, вул. Січових Стрільців, 37-41, клуб Atlas, Коли 3 лютого 2017, 20:00, Вхід: 350 - 750 грн.

Національний відбір Євробачення

Вже 4 лютого розпочинається Нацвідбір на Євробачення 2017 від України , Де найдостойнішого для участі в головному вокальному конкурсі Європи вибере композитор і музичний продюсер Костянтин Меладзе , переможниця Євробачення 2016 Джамала і музикант Андрій Данилко . Коли: 4 лютого, 18:00, Де: Палац культури "КПІ", пр. Перемоги, 37, Вхід: 170-890 грн.

Kyiv Battle 2017

Турнір дасть можливість 60 професійним спортсменам і 60 кроссфітерам-любителям з України і ближнього зарубіжжя показати свою силу і витримку. Коли: 4-5 лютого, Де: АККО International (просп. Перемоги, 40-Б (м. Шулявська) з 9:00 до 20:00, Вхід: безкоштовно.

Кінопоказ "Вінсент Ван Гог - новий погляд"

Заходи на вихідних 4-5 лютого порадують і кінопоказом "Вінсент Ван Гог - новий погляд". Фільм підготовлений у співпраці з кураторами музею до 125-річчя від дня смерті одного з найвпливовіших художників світу. Картина представить багатющу колекцію робіт визнаного генія, запропонує інтерпретації провідних мистецтвознавців світу, а також розповість про новітні дослідження творчості великого живописця, проведених співробітниками Музею Ван Гога. Коли: 4 лютого, початок о 15:00, Де: Multiplex Lavina Mall, Вхід: 175-225 гривень.

Концерт Super Besse

Куди піти у виході 4-5 лютого? Ви можете вибрати 18 концерт із серії Movement, організатори якого кожен раз запрошують в Україну пост-панк і синт-вейв групи з усього світу. На цей раз хедлайнером стало тріо з Білорусі Super Besse. На концерті також виступлять київські колективи Stepan i Meduza і Gil'otina. Коли: 4 лютого, 20:00, Де: Closer, вул. Нижньоюрківська, 31, Вхід: 150-200 грн

Нагадаємо, що раніше ми писали про самих актуальних і яскравих виставках , Які зараз можна відвідати в Києві.