41-річна прима-балерина Маріїнського театру Діана Вишнева вперше стала мамою

23:00, 17.05.2018

41-річна прима-балерина Маріїнського театру Діана Вишнева вперше стала мамою. Про поповнення в родині зірка повідомила в четвер у своєму мікроблозі в Instagram. «Стільки світла увійшло в моє життя в цей День матері, 13 травня 2018 року. Ласкаво просимо в наш світ, синку! »- написала зірка під фотографією, на якій зображена з малюком на руках.

«Вітаю Вас, Діана, з народженням довгоочікуваного сина! Всього самого доброго вам! Щастя є! »,« Діана, я так рада за Вас і Вашу родину !!! Здоров'я і щастя !! »,« Чудова новина !!! Яке щастя!!! Прекрасна Діана, вітаю вас! »- прийшли в захват шанувальники балерини (орфографія і пунктуація авторів дані без змін. - Прим. Ред.).

)

Діана Вишнева з сином Рудольфом

Хлопчика Вишнева назвала на честь видатного танцівника Рудольфа Нурієва. Про це розповів тато балерини Віктор Вишнів. «13 травня народила сина. Все нормально, всі щасливі. Назвали на честь великого танцівника Рудольфа Нурієва - Рудольф », - розповів Вишнів і додав, що Діана вже перебуває вдома і почувається прекрасно, передає ТАСС . Коли балерина повернеться на сцену, поки не повідомляється.

Діана Вишнева з татом

Про вагітність Вишневій знали тільки найближчі, але шанувальники зірки здогадувалися, що вона в цікавому положенні: в останні місяці балерина почала носити вільні наряди і перестала виходити на сцену, пояснивши це тим, що лікарі заборонили їй вставати на пуанти.

Батько дитини Вишневій - її чоловік і продюсер Костянтин Селіневіч. Пара одружилася в серпні 2013 року, влаштувавши собі романтичну весілля на Гавайських островах. Незважаючи на те, що балерина вже п'ять років щаслива в шлюбі, деякий час назад їй приписували роман з олігархом Романом Абрамовичем: вони завжди тепло спілкувалися на заходах, присвячених балетному житті. Втім, цьому навряд чи варто дивуватися, адже Абрамович став одним зі спонсорів фестивалю Context, який балерина заснувала в 2013 році. І якщо Абрамович чутки про роман спростовував, то Вишнева воліла відмовчуватися. Це не завадило багатьом звинувачувати її в розлученні Абрамовича з Дариною Жуковою .

Діана Вишнева з чоловіком Костянтином Селіневічем

Народна артистка Росії Діана Вишнева є володаркою безлічі державних нагород і премій, серед яких шість «Золотих масок» і звання «Балерина десятиліття». Вона активно займається благодійністю, популяризацією балетного мистецтва, а також допомагає дітям і ветеранам сцени.