Дитячий садок № 37

МБДОУ г МБДОУ г.о. Балашиха «ДИТЯЧИЙ САДОК КОМБІНОВАНОГО ВИДУ № 37« СОНЕЧКО »функціонує з 1 вересня 1985 року.
Установа розташована в мальовничому місці. Будівля оточує березовий гай.
У дитячому садку сформовано 10 груп для дітей від 2 до 7 років, з них: 1 - для дітей від 2 до 3 років, 3 групи - для дітей з порушеннями мови.
Умови перебування: п'ятиденний робочий тиждень з 7:00 до 19:00.
У МБДОУ працює стабільний і висококваліфікований педагогічний колектив. З 32 педагогів 66% мають стаж педагогічної роботи понад 15 років; 60% педагогів мають вищу освіту; 31,2% мають вищу кваліфікаційну категорію, 40,6% - першу категорію, 28% - другу категорію.
З дітьми працюють: 2 музичних керівника, інструктор з фізкультури, 3 вчителі-логопеда, педагог-психолог, вихователь-еколог і викладач ОБЖ.

У МБДОУ створені умови для повноцінного фізичного і психічного розвитку дітей, їх навчання, корекції, оздоровлення, для високопродуктивної роботи персоналу, творчого зростання педагогів У МБДОУ створені умови для повноцінного фізичного і психічного розвитку дітей, їх навчання, корекції, оздоровлення, для високопродуктивної роботи персоналу, творчого зростання педагогів. Обладнані: кабінети вчителів-логопедів, ізостудія, музей «Російська хата», міні-музеї: молока «Буренушка», хліба «Колосок», ляльки «Ладушка», екології «День-ніч», повітря «Повітря-невидимка», планетарій « Зоряний місто Галактика », екологічна лабораторія, зимовий сад, ігротека, медичні кабінети, музичний зал. Організовані спеціальні зони для різних видів колективної і індивідуальної діяльності дітей. Групи оснащені різноманітним ігровим і дидактичними матеріалами, розвиваючими іграми. Є аудіовізуальні засоби, цифровий проектор, комп'ютери, методичні посібники, дитячі тренажери, спортивне обладнання. На території дитячого садка створена предметно-розвиваюче середовище: спортивний майданчик з стежкою здоров'я, музей під відкритим небом «Сільський дворик», галявина казок, квітковий годинник, екологічна стежка, альпійська гірка, міні-город, квітники, малі архітектурні форми.