У Баку відкрилася арт-резиденція

© sputnik.az

Фонд підтримки сучасного мистецтва Gogova Foundation створив в центрі Баку арт-резиденцію, яка покликана сприяти професійному діалогу та інформаційного обміну між художниками з СНД, Середньої Азії та Близького Сходу.

як повідомляє сайт фонду , Завдання резиденції - «надати молодим художникам простір і можливість для створення проектів, відібраних експертною радою, що складається з провідних фахівців з сучасного мистецтва».

До експертної ради увійшли куратор виставкової програми і постійної колекції Центру сучасного мистецтва YARAT Суад Гараева, куратор The Armory Show 2017 Джарретт Грегорі, президент Gogova Fondation Маріана Губер-Ґоґа, куратор Музею сучасного мистецтва «Гараж» Катерина Іноземцева, керівник виставкового відділу Московського музею сучасного мистецтва Олексій Новосьолов та заступник директора дирекції Державного центру сучасного мистецтва Дарина Пиркіна.

До відкриття виставок в резиденції будуть приурочені майстер-класи членів експертної ради спільно з YARAT.

Заявки на участь в резиденції приймаються від художників віком до 35 років з країн СНД, Середньої Азії та Близького Сходу.

Кожному учаснику резиденції виплачується стипендія 1000 євро і виділяється бюджет 1000 євро на реалізацію проекту, включаючи матеріали і оплату монтажу.

Тривалість резиденції в залежності від складності проекту становить 1-2 місяці. Для реалізації проекту художник може задіяти два або три поверхи виставкового простору.

майданчиком резиденції Gogova Froundation стало простір Artwin Gallery Kiçik QalArt в Старому місті Баку. Перший з двох проектів, який буде там показаний в 2017 році, відкриється в травні.