Шпаклювали, будували, пиляли: в парку Маяковського побудували будинок для Баби-Яги

В ЦПКіВ відсвяткували День будівельника.

Сьогодні парк Маяковського виявився буквально усипаний невеликими наметами. Кожна з них виявилася зменшеною копією будівельного підприємства, адже деяким будівельникам не виповнилося ще десяти років.

Наприклад, одна компанія хлопців дружно будувала будинок. Як заявила стоїть по сусідству Баба-Яга, цю хатинку молодь стала майструвати саме для неї. А по сусідству закручували гайки VIP-гості. У ролі будівельників себе спробували і міністр будівництва Михайло Волков (кому ж як не йому!) І сіті-менеджер Олександр Якоб.

Але одним з найбільш видовищних дій виявилося шоу бензопил. Ні, крові, як у фільмі "Пила", не було, але зате ця небезпечна техніка розпилювати метал з тією ж легкістю, що й дерево.

Хатинку на курячих ніжках будували спільно. Хатинку на курячих ніжках будували спільно Баба-Яга залишилася задоволена.

Зазвичай професія будівельника асоціюється з чоловіками, але на святі вибрали "Місіс Стройкомплекс". У конкурсі взяли участь мами, які працюють на будівельних підприємствах. Олександр Якоб тільки вчора надів корону на Міс Єкатеринбург Анастасію Каунову , А сьогодні вже оголосив ім'я іншої красуні. Королевою Дня будівельника стала Людмила Зальцман. Їй подарували корону і хутряне манто.

На святі також розігрували автомобіль. Щасливчик, який його виграв, на питання, як у нього це вийшло, сказав, що з'їв у автобусі щасливий квиток.

Ось так сіті-менеджер і міністр на святі загвинтили всім гайки. Ось так сіті-менеджер і міністр на святі загвинтили всім гайки Міністру будівництва видали диплом, тепер він може працювати монтажником. До таких нагород чиновники поставилися з гумором. Нагородження переможниць конкурсу "Міс Стройкомплекс". До речі, власник новенького автомобіля повинен сказати спасибі саме цієї красуні. Це вона витягла його номерок. Ось так з'їздив на День будівельника! Цьому учаснику дістався супер-приз: Skoda Rapid. Цим хлопцям ключі від дверей не потрібні, вони її і так відкриють. шоу бензопил Навіть дощ не злякалися. Ховається від дощу. На одному з майданчиків працював кухар Раффаель Сільвестрі. До речі, цей італієць вже розповідав нам, як він опинився в Єкатеринбурзі. Діти від техніки були в захваті.

Текст: Марія ІГНАТОВА, Роман Мар'яненка
Фото: Маргарита Власкин / Е1.RU