Путівка в дитячий табір «Артеківець» на Чорному морі в Миколаївській обл.! «90 років Артеку» зміна з 12.06 по 18.06.

Артеківська команда повертається на море! Вже цього літа ви зможете відпочити на курорті Очаків, що на Миколаївщині на оздоровчій базі сучасного дитячого табору. Багаторічні «Артеківські» традиції і Чорне море дозволять Вам з головою зануритися в країну дитинства і відчути, що це таке - бути «артеківців».

32% знижки на путівку « 90 років Артеку »В дитячий табір« Артеківець »на Чорному морі в Миколаївській обл.!

• Зміна з 12.06 по 18.06.2015

2015

Поєднання степового і морського повітря, що містить в собі солі брому і йоду будуть оздоровлювати дитячий організм, а розважальна програма зроблять відпочинок цікавих і незабутнім.

Відпочинок влітку на море - відмінна пропозиція для любителів активно і весело провести час. Табір «Морський» дозволяє задовольнити їхні інтереси: змагання і квести, ігри та різні майстер-класи, відвідування аквапарку - все це поєднується з прекрасним збалансованим харчуванням і сучасними комфортабельними умовами розміщення і продуманою інфраструктурою табору.

вартість:

- Путівка « 90 років Артеку »Для одного за 2599 грн. замість 3815 грн.
проживання:
- 4-6-ти місні номери з усіма зручностями: санвузол, душ, кондиціонер і необхідна побутова техніка. Зовсім поруч розташований медичний корпус. Лікарі знаходяться на цілодобовому чергуванні.
Харчування:
- діти харчуються 5 разів на день: сніданок, обід, полуденок, вечеря, друга вечеря. В меню збалансовані страви, соки і свіжі фрукти, приготовані відповідно до стандартів харчування дітей в таборі.

Розклад дня

• 7:30 - Підйом
  • 8:00 - Зарядка
  • 8:30 - Сніданок
  • 9:00 - 12:00 - Майстер-класи / гуртки / басейн / аквапарк / купання в морі / творчі, інтелектуальні ігри та конкурси / спортивні, туристичні змагання / туристичні походи / загонові, загальнотабірні заходи / музичні, танцювальні, психологічні заняття
  • 12:30 - Обід
  • до 15:30 - Абсолют (денний відпочинок)
  • 15:45 - Полудень
  • 16:00 - 18:00 - Майстер-класи / гуртки / басейн / аквапарк / купання в морі / творчі, інтелектуальні ігри та конкурси / спортивні, туристичні змагання / туристичні походи / загонові, загальнотабірні заходи / музичні, танцювальні, психологічні заняття
  • 18:30 - Вечеря
  • 19.30 - загальнотабірні (змагання між загонами) артеківські творчі, інтелектуальні, пізнавальні, спортивні заходи
  • 21:30 - II вечерю. Вечірній вогник. Підведення підсумків дня.
  • 22:00 - Вечірній туалет
  • 22:30 - Відбій

22:00 - Вечірній туалет   22:30 - Відбій

Розважальна програма:

• Урочиста Церемонія відкриття зміни
  • Презентація педагогічного колективу «Вас вітає Артеківець!»
  • Пізнавально-розважальна гра «Ми - Артеківці»
  • Творчі презентації загонів «Артеківець сьогодні - артеківець завжди!»
  • Пізнавально-розважальна гра «Я все вмію!»
  • Урочисте відкриття Спортивного клубу «Олімпія»
  • Артеківська масовка (дискотека)
  • Танцювально-розважальна програма «Starteen»
  • Інтелектуальна гра «Подорожуємо Україною»
  • Гала-концерт «Калейдоскоп талантів»
  • Розважальна гра «Таємний друг»
  • Творчий бенефіс загонів
  • Церемонія нагородження за результатами зміни
  • Урочиста Церемонія закриття зміни.

екскурсії:

• «Музей суднобудування і флоту»
  • «Миколаївський зоопарк».

«Музей суднобудування і флоту»   «Миколаївський зоопарк»

Спорт:

• Змагання з артболу
  • Спортивно-розважальна гра «Весела Спортландія»
  • Змагання з футболу
  • Змагання з волейболу
  • Скалодром.

Змагання з артболу   Спортивно-розважальна гра «Весела Спортландія»   Змагання з футболу   Змагання з волейболу   Скалодром

Тематичні дні:

• День взаємних симпатій
  • свято хлопчиків
  • свято дівчаток
  • день спорту
  • день творчості
  • День знань
  • День української кухні.

Трансфер в табір організовується за додаткову оплату. Про необхідність надання трансферу потрібно повідомити заздалегідь - не пізніше, ніж за один тиждень до початку зміни. Трансфер здійснюється в дві сторони. Дату відправлення з табору потрібно уточнювати у вихователів.

Трансфери здійснюються: г .. Київ і г .. Миколаїв

Батьки або супроводжують обов'язково супроводжують дитину в табір, до моменту повного проходження медичного огляду. Харчування дитини в день приїзду в табір починається з обіду.

Відправлення з табору

У день закінчення табірної зміни дітям надається тільки сніданок. У випадках, коли батьки самостійно забирають дитину і не встигають забрати дитину з табору до 12:00, обід і вечеря сплачуються додатково в закладах харчування. Батьки зобов'язані попередити адміністрацію табору заздалегідь.