Тамара Синявська приїде в Казань на концерт пам'яті Мусліма Магомаєва

(Казань, 17 серпня, «Татар-інформ»). Сьогодні в день народження Мусліма Магомаєва , Татарська державна філармонія імені Г. Тукая анонсувала концерт пам'яті співака. Концерт пам'яті народного артиста СРСР, радянського, азербайджанського, російського естрадного співака і композитора Мусліма Магомаєва пройде 1 жовтня 2017 року.

день народження Мусліма Магомаєва

У програмі - найкращі твори з репертуару артиста у виконанні Євгена Кунгурова, Джавіда Самедова, Бориса Дьякова, Ірини Костіної, Гната Ізотова і Резеди Галимовой.

Як повідомили в прес-службі філармонії, спеціальний гість вечора - Тамара Синявська - дружина Мусліма Магомаєва.

За багато років свого служіння мистецтву і 40 років роботи у Великому театрі Тамара Іллівна виконала майже всі значущі партії для меццо-сопрано. Її заслужено називають видатної російської представницею італійської вокальної школи з унікальним діапазоном. Її оксамитовий тембр і обволікаючу звучання голосу, чуттєвість і чарівність на сцені зробили дівою не тільки в країнах колишнього Радянського Союзу, а й у багатьох зарубіжних державах.

Відома всьому світу завдяки голосу і таланту оперна співачка Тамара Синявська з юних років мала успіх на сцені театру, якому віддала чотири десятка свого життя. За її власним визнанням, в театр вона ходила не на роботу, а театром жила, як і багато її знамениті сучасники, в тому числі і чоловік Муслім Магомаєв. Їх шлюбний союз тривав не один десяток років.

На сьогоднішній день Тамара Синявська є президентом Фонду культурно-музичної спадщини Мусліма Магомаєва, в рамках якого протягом 5 років організовує Міжнародний конкурс вокалістів імені Мусліма Магомаєва і очолює групу журі.

Хіти Мусліма Магомаєва в казанському концерті виконають: Державний оркестр народних інструментів РТ під керуванням Анатолія Шутикова, Євген Кунгур (баритон, м.Москва), Джавід Самедов (баритон, Азербайджан), Борис Дьяков (баритон, м.Москва), Ірина Костіна (сопрано , м.Москва), Гнат Ізотов (баритон, м Казань), Резеда Галімова (сопрано, м Казань).

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.