Музичне і танцювальне мистецтво Азербайджану для гостей Ісламіади

Палац Гейдара Алієва за сприяння Міністерства культури і туризму подарував гостям IV Ігор ісламської солідарності Баку-2017 святковий вечір, що відображає музичне і танцювальне мистецтво Азербайджану, повідомляє Trend Life Палац Гейдара Алієва за сприяння Міністерства культури і туризму подарував гостям IV Ігор ісламської солідарності Баку-2017 святковий вечір, що відображає музичне і танцювальне мистецтво Азербайджану, повідомляє Trend Life.

Державний ансамбль танцю Азербайджанській державній філармонії імені Мусліма Магомаєва представив нову концертну програму "Mənim Azərbaycanım" ( «Мій Азербайджан») і прем'єру одноактного балету «Кероглу». Художній керівник і постановник святкового вечора - народний артист Росії, відомий артист і хореограф Дікалу Музакаєв.

На вечорі були представлені сюїта Васифа Адигезалова і Рауфа Гаджиєва "Mənim Azərbaycanım", композиції Еміна Сабітоглу "Ağ çiçək", Джахангира Джахангірова "Toy" і "Bahar", Рашида Ефендієва «Gənclik», народні танці "Qavalla lirik rəqsi", "Şələqoy" , "Dəsmallarla rəqs", "Çayçı", "Tərəkəmə", "Qazaxı", "Qaytağı", "Tənzərə Naxçıvan yallısı", "Nağara ilə rəqs", "Qavalla rəqs". Під час виконання ансамблем музичної композиції великого Узеира Гаджібейлі «Аршин мал алан» на великому екрані були показані інсталяції пам'яток і природи Азербайджану. Композиція була представлена ​​в аранжуванні Вугар Джамалзаде і Раміна Гусейнова.

Прем'єра балету «Кероглу» була побудована на композиціях "Çoban bayatı", "Əlində sazın qurbanı", "Qoç Koroğlu", "Xan Çobanı", "Cığatayı", "Misri", "Koroğlu nağarası", "Laçın" і "Qaladan- qalaya yallı ".

Приголомшлива хореографія і номера, виступи танцюристів і яскраві національні костюми неодноразово супроводжувалося яскравими оваціями залу, а після прем'єри глядачі стоячи вітали артистів, обдаровуючи довгими оплесками та квітами.

Концертна програма вперше була показана на урочистій церемонії відкриття першого Бакинського шопінг-фестивалю.