Віце-губернатор повідомив про секретну докторської

Новий заступник губернатора Володимирській області Віталій Азаров оперативно відповів на запит інформаційного агентства «Аргумент» про захист кандидатської та докторської дисертацій Новий заступник губернатора Володимирській області Віталій Азаров оперативно відповів на запит інформаційного агентства «Аргумент» про захист кандидатської та докторської дисертацій. Правда забув послати його авторам запиту.

Про суть сумнівів з приводу наукових робіт віце-губернатора повідомлялося на нашому сайті. Відповідь пан Азаров направив губернаторської «Губернії-33», хоча він адресований головному редактору інтернет-ЗМІ Іллі Косигіна. За його словами, запит він відправив віце-губернатору по електронній пошті. На 18.00 13 березня ні відповіді, ні копій дипломів пана Азарова, в його поштою немає.

Наводимо лист пана Азарова, опубліковане на сайті «Губернії-33». З нього, до речі, з'ясувалося що докторської дисертації через вміст в ній відомостей, які підпадають під вимоги закону №5485-1 ( «Про державну таємницю»), було присвоєно гриф «секретно».

«Головному редактору інформаційного агентства« Аргумент »Косигін І.Є.

Шановний Ілля Євгенович!

У відповідь на Ваш запит від 09 березня 2017 року повідомляю:

1) Я, Азаров Віталій Михайлович, підтверджую, що з 1995 року є кандидатом історичних наук і з 2003 року - доктором політичних наук.

2) Кандидатом політичних наук ніколи не був і цим пояснюю відсутність відповідних даних в електронній бібліотеці дисертацій Російської державної бібліотеки.

3) Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук була написана мною на кафедрі історії Росії і зарубіжних країн Республіканського гуманітарного інституту при Санкт-Петербурзькому державному університеті. Науковий керівник - доктор історичних наук Н. В Старостенков. Офіційні опоненти: доктор історичних наук М. В. Єжов і кандидат історичних наук Ю. А. Рачковський. Провідна установа - Санкт-Петербурзький державний гірничий інститут ім. В. П. Плеханова (Технічний Університет).

Більш докладні відомості - на сайті електронної бібліотеки.

4) Дисертаційне дослідження на здобуття наукового ступеня доктора політичних наук проводилося на кафедрі Військово-гуманітарних наук Військової академії Генерального штабу ЗС РФ за фахом 20.01.02. Тема дисертації «Розвиток соціально-політичних основ військової безпеки Російської Федерації на початку XXI століття» (соціально-політологічний аспект).

Захист дисертації відбулася в лютому 2003 року в ВАГШ ВС РФ. Оскільки тема дисертації містила відомості, що підпадають під вимоги закону №5485-1 ( «Про державну таємницю»), дисертаційного дослідження було присвоєно гриф «секретно».

У квітні 2003 року відповідно до положення про захист подібних дисертацій державними службовцями - «керівниками» відбулося засідання Президії ВАК, на якому були заслухані основні положення дисертаційного дослідження. 26 грудня 2003 року рішенням Вищої атестаційної комісії № 49д / 11 Азарову Віталію Михайловичу присуджено науковий ступінь Доктора політичних наук (диплом ДК №020133).

Матеріали дисертації знаходяться в архіві секретної бібліотеки Військової академії Генерального штабу ЗС РФ. Ознайомитися з ними можна за попереднім запитом і при наявності відповідної форми допуску.

Додаю копії Диплома Кандидата історичних наук і Диплома Доктора політичних наук.

З повагою, В. М. Азаров
13 березня 2017 г. ».