Талони на парковку в Києві можна купити на сайті ГІОЦ

1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

4 червня 2018, 6:00 Переглядів: 4 червня 2018, 6:00 Переглядів:   Водії можуть придбати талони на парковку на сайті

Водії можуть придбати талони на парковку на сайті. Фото: Анатолій Бойко

Столичні водії можуть придбати талони на парковку на сайті КП "Головний інформаційно-обчислювальний центр" (ГІОЦ). Нововведення запрацювало з 1 червня.

Щоб купити талон, необхідно зайти на сайт ГІОЦ і перейти в розділ "Паркувальні абонементи". Тут водій може вибрати покупку квартального абонемента (всі зони) за 1465 грн або місячні абонементи за 630, 441 і 315 грн в залежності від зони паркування. Оплатити покупку можна кредитною карткою.

Набутий абонемент можна забрати самостійно на вул. Копиловській, 67 ( "Київтранспарксервіс") або отримати поштою, вказавши адресу.

Раніше комунальна корпорація "Київавтодор" приступила до облаштування спеціальних "кишень" для парковки і зупинок автотранспорту.

Паркувальні "кишені" облаштують виключно в місцях, де це дозволяє ширина тротуару, між деревами і в так званих "мертвих зонах" тротуарній частині. При цьому не буде завдано збитків зеленим насадженням.

На сьогодні нормативними актами передбачена ширина тротуарів на житлових вулицях не менше півтора метра, на магістральних вулицях - не менше трьох метрів.

У КМДА зазначили, що з серпня 2018 року, коли набуде чинності Закон України "Про парковці" , Всі транспортні засоби, які будуть припарковані у заборонених для паркування місцях, будуть примусово евакуювати на штрафні майданчики.

Нагадаємо, поки що штрафує порушників паркування тільки патрульна поліція . Постанова вручають виключно в руки водієві. За новим законом виписувати штраф будуть спеціальні інспектори.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "У Києві квитки на паркування почали продавати онлайн". інші транспорт дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Ірина Гінжул

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.