Автомобільна Федерація України представила кандидатів на пост президента

Відзначимо, що інформація від ФАУ про кандидатів в президенти федерації повинна була з'явитися на сайті цієї організації більш 20 днів тому

Відзначимо, що інформація від ФАУ про кандидатів в президенти федерації повинна була з'явитися на сайті цієї організації більш 20 днів тому. Залишаються таємницею за сімома печатками і дати позачергової Конференції, де, власне, і повинні відбутися вибори. У виборах на пост глави ФАУ візьмуть участь чотири кандидати.

Перший відомий кандидат, який подав заявку на участь у виборах - Валерій Горбань. Валерій - один з найвідоміших автомобільних спортсменів України, він двічі ставав абсолютним чемпіоном України, є призером чемпіонату світу з ралі в заліку PWRC, а також призер етапів WRC. Крім того, Валерій уже був членом Президії ФАУ, і також очолював комітет ралі ФАУ.

передвиборна програма

Віктор Шаповалов також більш ніж відомий в автоспортивного життя України. Він є організатором однієї з кращих національних ралійних серій - «Кубок Лиманів».

Леонід Костюченко в минулому був віце-президентом ФАУ. На даний момент очолює Асоціацію міжнародних автомобільних перевізників.

Роман Щипков - фігура багатогранна, але теж знайома в автомобільному середовищі України. Він стартував штурманів в українському чемпіонаті з ралі з 1997 по 2003 роки і в 2001 році став Чемпіоном України з ралі в класі А9. На сьогодні Роман очолює історичний реставраційний центр транспорту України «КП Київпастранс».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.