Журнал «Третьяковська галерея» вітають з 15-річчям

Номер журналу:

# 4 2018 (61)

Привітання колективу журналу «Третьяковська галерея»

Щиро вітаю вас із знаменною датою - 15-річчям від дня заснування журналу «Третьяковська галерея».

За минулі роки ваше видання здійснило значний шлях, знайшло заслужено високе визнання, стало авторитетною міжнародною майданчиком, що дозволяє популяризувати вітчизняну культуру, розповідати молоді про творчість класичних і сучасних художників. Великою популярністю користуються публікуються на його сторінках статті, присвячені зборам Третьяковської галереї, виставковим проектам, подіям в світі мистецтва.

Дуже важливо, що журнал орієнтований на найширшу читацьку аудиторію, а його авторам - представникам провідних музеїв Росії і зарубіжжя - блискуче вдається поєднувати точність і глибину наукового підходу з захопливістю популярного формату.

Прийміть побажання подальших успіхів, удачі і підкорення нових висот!

Міністр культури Російської Федерації В.Р. Мединський

Дорогі друзі!

15 років минуло з дня виходу в світ першого номера унікального періодичного видання - журналу «Третьяковська галерея». За ці роки завдяки чудовому меценату, генеральному спонсору, Почесному академіку Російської академії мистецтв Віталію Львовичу Мащіцкому журнал знайшов свій неповторний вигляд, виправдав очікування читачів, знайшов стабільність і об'єктивну незалежність в публікованих на його сторінках матеріалах.

Творчий колектив журналу володіє високим професіоналізмом, величезний практичний досвід і власною концепцією змістовного потенціалу. Ви об'єднали навколо себе авторитетних авторів, теоретиків і художніх критиків, які зробили чимало відкриттів в історії вітчизняного і світового мистецтва, продовжили і збагатили традиції національної та зарубіжної періодичної преси по мистецтву.

Ваш колектив вносить неоціненний вклад в естетичне виховання, в мистецтвознавчу науку, в художнє освіту і розширення духовного кругозору любителів, цінителів і знавців мистецтва, в художню освіту нашої талановитої молоді.

Журнал по праву здобув високе міжнародне визнання і професійний авторитет у відомих вітчизняних та іноземних теоретиків і критиків, статті яких із завидною регулярністю друкуються в ньому.

Кожен номер журналу стає відкриттям і в історії мистецтва, і в постановці актуальних проблем в сучасній теорії і критики.

Кожен новий номер поповнює скарбницю знань про художню культуру і її майстрів. Читацька аудиторія журналу зростає рік від року завдяки і електронної версії, і творчої активності редакції. Багато в чому це обумовлено блискучим літературною мовою і точними, ясними, образними перекладами матеріалів на англійську мову.

Сьогодні журнал є одним з лідерів періодики з мистецтва, що володіє величезною інформаційною базою, надійної та об'єктивної лоцією.

Російська академія мистецтв високо цінує ваш подвижницький, професійну працю і досвід.

Бажаю вам нових творчих звершень, удачі у всіх ваших починаннях на благо мистецтва, художнього освіти і освіти, духовного і естетичного виховання сучасного суспільства.

Президент Російської академії мистецтв З.К. Церетелі

Дорогі друзі!

Від імені керівництва та колективу Державної Третьяковської галереї вітаю вас з 15-річчям від дня заснування журналу «Третьяковська галерея».

За минулі роки журнал виконав великий шлях, співпраця між музеєм і виданням успішно розвивалося. На сторінках журналу були опубліковані сотні статей, авторами яких стали співробітники нашого музею, інших російських і зарубіжних музеїв. Вкрай важливо і цінно, що з самого початку свого існування журнал поставив своїм головним завданням популяризацію російської культури і мистецтва як в нашій країні, так і за кордоном, будучи одним з небагатьох видань, які розміщують матеріали про вітчизняному мистецтві англійською мовою. Журнал користується великою популярністю і у музейників, і у самій широкої читацької аудиторії.

Прийміть наші найщиріші побажання подальшого успішного розвитку, нових творчих удач, любові і визнання читачів! Редакції і всьому колективу журналу бажаємо міцного здоров'я і великого людського щастя!

Генеральний директор Державної Третьяковської галереї З.І. Трегулова

Редакції журналу «Третьяковська галерея»

Художники Росії вітають ваш чудовий творчий колектив з п'ятнадцятирічної річницею виходу в світ першого номера журналу «Третьяковська галерея».

За минулий час ви знайшли гідне суспільне визнання і високий міжнародний авторитет. Кожен новий номер стає подією сучасної художньої культури Росії. Ваша читацька аудиторія постійно розширюється, в тому числі завдяки електронній версії журналу. Високий професійний рівень, глибина і енциклопедична повнота публікацій, виразність літературної мови, участь авторитетних вітчизняних і зарубіжних авторів в кожному номері - запорука популярності та актуальності журналу. Роль вашого колективу в духовному та естетичному вихованні, мистецькій освіті та просвітництві важко переоцінити. Журнал став еталоном видавничої діяльності та періодичної преси в сфері мистецтва. Особлива роль у всіх ваших починаннях і проектах, в їх реалізації належить Генеральному спонсору журналу, Почесному члену Російської академії мистецтв Віталію Львовичу Мащіцкому.

Дорогі друзі, ваш подвижницьку працю затребуваний нашим співтовариством - художниками, мистецтвознавцями, усі освічені читачами, цінителями і любителями мистецтва. Бажаю вам подальшого процвітання, довголіття та удачі!

Голова Спілки художників Росії А.Н. Ковальчук

Повернутися назад