Історія музики автоматичного посилення безпрецедентною виставці в SESC Vila Mariana

Com curadoria do compositor e produtor musical Leão Leibovich експозиція Сенсорного CLICK - ІСТОРІЇ МУЗИКИ АВТОМАТИЧНОЇ proporcionará uma подорожі в реальний час, показуючи з перших музичних шкатулок для справжніх гравців

Автоматична музика розвивалася зв'язок клацати через різні типи машин і засобів масової інформації, морфинг технологія, відтворення і реконструює соціальні звички. Для того, щоб показати громадськості, що еволюція програмованого музики, про SESC Vila Mariana функції від дні 13 Апрель, Пятница (Вернісаж для гостей 12 Апрель, às 19:30), експозиція Сенсорного CLICK - ІСТОРІЇ МУЗИКИ АВТОМАТИЧНОЇ, що хронологічний виклад основних етапів, які складають цю технологічну революцію і її роль в історії людства.

Реклама: Реклама:

Виставка об'єднує колекцію стародавніх творів - з Європи та Сполучених Штатів Америки - що складається з музичних шкатулок, автомати, Реалехос, фонографи, грамофон, vitrolas, музичний автомат і багато інших предметів, що датуються 1820 до сьогоднішнього дня, на загальну суму близько 100 частин.

Набір дизайн і особлива атмосфера також були створені, щоб отримати шоу, плюс саундскейп з ембієнту. Деякі виставкові частини (11 в цілому) У них є відео, де публіка може побачити роботу робіт, а також слухати їх.

музичні шкатулки

Лев Лейбович пояснює, що сьогодні ми можемо тільки слухати музику на мобільних завдяки органам старих вуличних стовбурних. «Протягом усієї історії не до рубежу століть 19, слухати музику вдома, Це повинно було бути співаком або музикантом в сім'ї. в іншому випадку, тільки навіть наймаючи художника. Насолоджуйтесь музикою було привілеєм небагатьох щасливчиків, які могли ходити в театри або випадкові задоволення для багатьох, хто не хотів залишатися в громадських місцях, в теплі або холоді, танці на вулиці органів стовбура ".

«Напередодні промислової революції, Швейцарські годинникарі і німці почали важливий і незворотний процес для майбутнього музики в світі. Джой почав входити в будинки людей через невеликі силові машини до канату. Були музичні шкатулки. Як шарманки, вони відтворювали, через заданий роликової системи, хіти сезону повної арій, польки і вальси. Майже сто років світ стежив за ходом десятків машин і все більш витончених засобів масової інформації та на будь-який смак і бюджет. Але тільки фонограф винахід Едісона можна було записувати і відтворювати звук, як це. У тому числі і людський голос ", Куратор рахунку.

дотик

Запрограмована музика концепція тільки сталася тому, що наші предки мріяли інструменти, здатних виконувати всю пісню з простим дотиком, обертатися як кривошипа або спусковий важіль.

прекрасні машини, які стосуються поодинці, без необхідності музиканта або виконавця, Вони були розроблені з дуже древніх людей. Для винахідників, автоматизація не означає просто розвага, але товар у виконанні заздалегідь запрограмованих завдань простий команди. Для звичайних людей результат був несподіваним. Як дотик магії музики стала першим з семи мистецтв.

клацання

століття 20 Це призвело як поліпшення старих потреб, як нові технології для задоволення різних потреб. електронний, електричні записи, поліпшення магнетизму і, головним чином, гонки для портативності. Радіо і телебачення відкриті інформаційний вік, і будуть тільки кімната на ринку для простого і практичного обладнання. Люди більше не хотіли бути повертаючи рукоятку, щоб отримати звук, зверніть увагу на примітку. Вони хотіли, щоб автоматично змінювати носій електроніки і працювали тільки з одним клацанням миші.

З майбутнім в моді, обчислення та нанотехнології також заробили своє місце і тисячі можливостей були миші. Інтернет прискорив процес інформації і програмуються музика не може бути опущений. Пристрої стають більш компактний, щоб поміститися в невелику кишеню. Засоби масової інформації зменшується в розмірах, щоб повністю зникнути з фізичного плану. В даний час, музика поширюється через бездротові системи, такі як Wi-Fi і Bluetooth.

Автоматична музика розвивалася зв'язок клацати через різні типи машин і засобів масової інформації, морфинг технологія, відтворення і реконструює соціальні звички. «Сучасні цифрові платформи закінчилися необхідність конкретного пристрою для прослуховування музики. Смартфони і гравці для всіх бюджетів і смаків здатні це і багато чого іншого. Ми більше не шукати музику, музика зустрічає нас всюди, де ми ", вважає Лев.

освіти

Сенсорного CLICK - ІСТОРІЇ МУЗИКИ АВТОМАТИЧНОЇ Він матиме інтегроване програмування і майстер-класи. На виставці також буде включати в себе, протягом усього періоду, з конкретною пропозицією освітнього. Команда педагогів матиме фундаментальну роль в посередництві виставки змісту з відвідувачами і активацією відображень на еволюції автоматичної музики в західній історії. Планує групу проводиться по електронній пошті [email protected]

Для сценарію:

Дотик до CLICK - ІСТОРІЯ МУЗИКИ АВТОМАТИЧНОЇ

Відкриття -День 12 Квітень 2018, Четвер, às 19:30. Огляд - 13 Апреля 29 Липень 2018, З вівторка по п'ятницю, від 10: від 0 до 9:30 вечора; По суботах, від 10h до 20h30; Неділя та святкові дні, від 10: від 0 до 6:30 вечора. Atrium - перший поверх - Вежа А і Площа Слово - п'ятий поверх - вежа SESC Vila Mariana. Книга. Безкоштовно.

Парковка: R $ 5,50 вперше + R $ 2,00 додатковий час (Повний облікових даних: працівник в торгівлі товарами, Послуги і туризм в СУНЦ і зарахованих утриманців). R $ 12 в перший раз + R $ 3,00 додатковий час (інші). 200 вакансії.

SESC VILA MARIANA - Pelotas Street, 141 - Vila Mariana. Телефон- (11) 5080-3000. Доступ для людей з обмеженими можливостями. Операційний блок годин -Вторнік-п'ятниця, з 7 ранку до 21.30; Субота, дас 9ч às 21ч; та неділю і свято, з 9 ранку до 18:30. Call Center (Покращений поверх - Вежа B) - З вівторка по п'ятницю, з 9 ранку до 20.30; Субота, неділя та святкові дні, від 10: від 0 до 6:30 вечора. www.sescsp.org.br .

Facebook, Twitter електронної Instagram: / sescvilamariana