Маршрут автобуса N 25 завели в ліс на Шарташ - до нового технопарку

Перший корпус технопарку.

Додаткові автобусні рейси до зупинки "Технопарк" Університетська й "з'являться на маршруті № 25 з наступного тижня.

- З метою поліпшення транспортного обслуговування пасажирів з 25 вересня 2017 року на маршруті № 25 "Радіоколледж" - СТЦ "Мега" - "Висоцького" вводяться додатковими рейси з продовженням до зупинки "Технопарк" Університетський ", - повідомили в муніципальному об'єднанні автобусних підприємств.

Перший автобус відбуватиме від "Радіоколледжа" о 07:05 і приходити в "Університетський" в 8:02. У зворотному напрямку перший транспорт відправиться о 08:05 з прибуттям до "Радіоколледжу" до 9:17. Закінчення руху - о 17:52 від "Мегі", о 18:12 від "Радіоколледжа" і о 19:05 від "Університетського".

Текст: Олена Баталова
Фото: "Університетський"