Навчання в Австрії, вартість навчання за кордоном в Австрії

Вища освіта в Австрії   Мовні курси в Австрії   Інститут туризму і менеджменту   Австрія унікально розташована, в самому центрі Європи, на перехресті культур Вища освіта в Австрії
Мовні курси в Австрії

Інститут туризму і менеджменту

Австрія унікально розташована, в самому центрі Європи, на перехресті культур. Інститут туризму і менеджменту (ITM) знаходиться в невеликому місті Семмерінг в годині їзди від Відня. Будучи сусідами з 4-х зірковим готелем, в оточенні сліпуче красивих гір, ITM сам по собі налаштовує на творчість і комфорту. Студенти живуть в одномісних або двомісних кімнатах, на повному пансіоні, вивчаючи менеджмент в туризмі та готельному господарстві, міжнародний менеджмент. Після першого року навчання - 13-ти тижнева оплачувана практика в першокласних готелях, ресторанах, спортивних центрах, спа-курортах, турагентствах, конференццентрах Австрії, Іспанії, Норвегії, Італії, Швейцарії, Франції, США і Таїланді. Тривалість навчання два (дипломна програма) або чотири роки (отримання ступеня бакалавра). Вартість за перший рік - $ 14'000, за кожний наступний - $ 12'000 (навчання, проживання, харчування, медичне страхування). Вимоги до зарахування: закінчену середню освіту, вільне володіння англійською мовою (TOEFL 550).

Німецька мова в Австрії

Inligua (Зальцбург) є членом найбільшої в світі організації мовних шкіл. Школа знаходиться в центрі міста. У ній є відмінно обладнані класи для занять, відеотека, комп'ютерний зал, лінгафонний кабінет, кафетерій, а також дуже затишний зелений дворик. Досвідчений колектив викладачів складається з висококваліфікованих учителів з університетськими дипломами. Особливе значення надається сучасним навчальним засобам. У педагогічному центрі INLINGUA (Берн) постійно розробляються ефективні методики викладання іноземної мови, там же розташована власне видавництво.