Навчання на німецькій мові в школах Німеччини і Австрії

1. Переваги та перспективи навчання в школах Європи на німецькій мові
  2. Середню освіту в Німеччині німецькою мовою для росіян

Багато батьків сьогодні оцінили перспективність освіти за кордоном, і намагаються відправити за кордон не тільки студентів, а й школярів Багато батьків сьогодні оцінили перспективність освіти за кордоном, і намагаються відправити за кордон не тільки студентів, а й школярів. Сьогодні є кілька варіантів для того, щоб відправити підлітка на навчання в Європу, одними з найбільш затребуваних є освітні поїздки в Німеччину та Австрію, де діти можуть вчитися в частих пансіонах і школах-інтернатах, або під вчасно канікул вдосконалювати знання німецької мови в спеціалізованих таборах . Ці країни можуть похвалитися висококваліфікованої педагогічної базою, актуальними і ефективними методиками. Та й просте перебування в Берліні чи Відні, наприклад, стане для дитини знаковим культурною подією, яке дозволить не тільки познайомитися зі стародавніми традиціями і колоритними пам'ятками, а й отримати цінний мовний досвід, які тривалий час час перебуваючи в контрастною етнічному середовищі.

Переваги та перспективи навчання в школах Європи на німецькій мові

В процесі простого туристичного візиту за кордон дитина отримує ні з чим не порівнянний багаж культурного досвіду. А якщо поєднати таку поїздку з утворенням, то може вийде вже непогана підмога для досягнення певних завдань. Вивчення дисциплін на німецькій мові в школах Німеччини або Австрії - це перший крок на шляху до отримання престижної освіти світового зразка. Відучившись навіть семестр в приватному пансіонаті чи інтернету, дитина отримає суттєвий бонус для надходження в європейський університет. Якщо поставитися до подібного питання комплексно, і вибрати заклад з хорошою репутацією і актуальною методичною базою, то майбутньому абітурієнту не доведеться додатково готуватися до мовного тестування, та й в цілому, він буде на голову вище своїх конкурентів. Мова йде не тільки про іноземних студентів, а й про місцеві вступників.

Приватні німецькі школи   в Німеччині і Австрії пропонують учням більш високий рівень якості навчання, ніж багато локальних навчальні заклади державного типу Приватні німецькі школи в Німеччині і Австрії пропонують учням більш високий рівень якості навчання, ніж багато локальних навчальні заклади державного типу. У престижних пансіонах працюють кращі педагоги, а рівень матеріально-технічної бази тут, апріорі, вище. У підсумку, дитина зможе отримати чудовий академічний базис, а головне - освоїть пріоритетні для майбутньої кар'єри і навчання напряму, використовуючи сучасні засоби - обладнання, матеріали, інструментарій. В якомусь сенсі, поглиблене вивчення спеціальних дисциплін на німецькій мові в приватних школах Європи-«репетиція» будять занять на кампусі університету. І випускник такого пансіонату або інтернату, з практичної точки зору, опинятися набагато більш подновлен, ніж його однолітки.

Середню освіту в Німеччині німецькою мовою для росіян

Є можливість у іноземних громадян отримати і повноцінну середню освіту, навчаючись на німецькій мові в приватній школі Німеччини Є можливість у іноземних громадян отримати і повноцінну середню освіту, навчаючись на німецькій мові в приватній школі Німеччини. Багато престижні навчальні заклади докладного типу видають випускникам атестати зразка Abitur. Він дає право вступати до німецьких ВНЗ на загальних підставах, як діти громадян цієї країни. Такий атестат можна отримати двома способами:

• На базі приватної школи в Німеччині або Австрії пройти курс підготовки до здачі іспиту Abitur, який включає навчання пріоритетним дисциплін, вивчення термінології та зміцнення знань німецької мови. Тривалість курсу - 5-9 місяців.
  • Пройти порожнистий курс навчання в німецькій приватній школі (середня і вища), зарахування є для дітей старше 14 років, при хорошому рівні володіння мовою. Це може бути приватний інтернат або «Studienkolleg», який готує іноземних абітурієнтів.