Політ Москва Перм: час перельоту, ціна авіаквитків прямого рейсу

1. «Повітряні ворота» Пермі
  2. Скільки летіти від Москви до Пермі?
  3. Ціна авіаквитків Москва - Перм
  4. Різниця в часі Москва - Перм

Перм - чарівне місто на Уралі, який заворожує своїми пейзажами. Його вулиці і знаменитий напис на набережній «Щастя не за горами» миготять у багатьох серіалах і фільмах. У місті багато музеїв, театрів і культурних установ, завдяки чому сюди прагнуть люди мистецтва.

До Пермі можна доїхати на поїзді, автобусі, літаку чи машині. Багато хто вибирає повітряний спосіб повідомлення, так як це економить і час, і гроші. Відстань Москва - Перм становить 1 407 км, тому найзручніше його подолати на борту комфортабельного, великого літака. Про те, скільки коштує квиток на літак з Пермі до Москви і як зробити правильний вибір, ви зможете дізнатися, ознайомившись зі статтею.

«Повітряні ворота» Пермі

Він носить назву Велике Савіно, так як поруч знаходиться село Савіно. Від Пермі аеропорт розташований в 17,6 км, на північний захід від нього. Його побудували в 1965 році. Це єдиний аеропорт на території Пермського краю, який приймає міжнародні рейси.

Його проектували, як військовий аеродром, але потім його переобладнали і для пасажирських перевезень. Тепер це аеропорт спільного базування, тобто його використовують як для військових, так і для пасажирських літаків.

Перм   - чарівне місто на Уралі, який заворожує своїми пейзажами

Аеропорт Пермі.

Аеровокзал складається з єдиного терміналу. До кінця 2017 року планах ввести в експлуатацію другий для збільшення пасажиропотоку. У терміналі є всі зручності для пасажирів, включаючи і VIP-зал, і кімнату матері і дитини. При домовленості можлива участь в екскурсії по аеропорту. У розпорядженні аеропорту є і готель.

Автобус або таксі до ваших послуг, щоб дістатися звідти до центру міста. Для тих, хто приїжджає на автомобілі, є дві парковки - платна і безкоштовна.

Скільки летіти від Москви до Пермі?

Час польоту Москва - Перм залежить від обраного вами рейсу - безпересадкового або з пересадками .

Якщо ви летите прямо, то в дорозі проведете 2 години. Зворотна дорога займе часу на 5 хвилин більше.

З однією пересадкою переліт триватиме від 5 до 7 годин, з яких годину або два ви проведете в терміналі.

При рейсі з двома пересадками ви проведете в дорозі від 9 до 18 годин. З них 2 або 9 години ви витратите на очікування свого рейсу в аеропорту пересадки.

На загальний час польоту можуть вплинути затримки через погодні умови або з вини авіакомпанії. В останньому випадку вона повинна вам компенсувати завдані збитки.

В останньому випадку вона повинна вам компенсувати завдані збитки

Перм.

Ціна авіаквитків Москва - Перм

Аерофлот пропонує прямий переліт за 8 600 руб. в обидві сторони. Є рейс, що виконується спільно Аерофлотом з S7 Airlines. Вартість квитка Перм - Москва на нього вийде в 4 500 руб. Якщо летіти їм туди - назад, то заплатити доведеться майже 9 000 руб. У S7 Airlines з Перемогою є інший рейс ціною в 9 406 руб. в обидва кінці.

Аерофлот з Росією пропонують рейс, в період якого доведеться пересідати в Петербурзі. Ціна перельоту на літаку Перм - Москва в цьому випадку складе 15 350 руб. туди назад. Такий же варіант є у S7 Airlines і Перемоги.

Ті ж компанії продають квитки на перельоти з пересадками в Санкт-Петербурзі і Мінеральних водах або Самарі, в аеропорту "Курумоч", і Санкт-Петербурзі. Вартість перельоту Москва - Перм вийде в 10 000 руб. в одну сторону і 21 939 руб. - туди назад.

Щоб заощадити на квитках, придбайте їх заздалегідь. У період свят та у вихідні дні авіакомпанії підвищують ціни, а в будні дні або вранці вартість знижується, так як менше людей подорожують в цей час.

Різниця в часі Москва - Перм

Вони знаходяться на значній відстані один від одного, тому між ними буде тимчасова різниця. Вона становить плюс 2 години. Коли в Москві 12:00, то в Пермі вже 14:00. Щоб легше перенести її, переведіть час заздалегідь на своєму годиннику. У квитках час вказується місцеве для зручності пасажирів.

Скільки летіти від Москви до Пермі?