У Володимирі кожен день свято

У Володимирі розповіли про те, як пройде найбільш очікуване свято року - День міста. На сьогоднішній день вже зібрано близько 2 мільйонів 300 тисяч рублів - саме на ці гроші і відсвяткують день народження обласної столиці.

«Збір коштів ще триває. Думаємо, що нам вдасться зібрати близько 3 мільйонів рублів. Нагадаю, що це принципова позиція Андрія Шохіна, щоб на День міста з бюджету не було витрачено жодної копійки. Нам вже підтвердили свою присутність на святі делегації з Ярославля, Тули, Смоленська, Курська, Тамбова, Іваново і Рязані. Очікується, що приїдуть делегації з міст-побратимів, в тому числі з-за кордону », - повідомив офіційний представник мерії Олександр Карпіловіч.

Цього року свято пройде в форматі «Володимир - будемо # жити # перемагати # дивувати # радувати # творити # дружити # захоплювати і # захоплюватися»

«Кожен знайде для себе щось нове. У цьому році у нас з вами чітка логістика свята. Чи не буде традиційної ходи від Золотих воріт до Соборної площі. Зате ми підготували купу сюрпризів для маленьких і дорослих. Всіх секретів відкривати не буду, скажу лише одне, що

в цьому році ви зможете переміщатися між майданчиками на спеціальному транспорті.

На якому? Поки секрет », - заінтригувала журналістів начальник міського управління культури і туризму Аліна Ведехіна.

Її заступник Наталія Литвинова розповіла, що

офіційний старт святкування Дня міста відбудеться в 11-00 на Театральній площі.

Там же виступить ансамбль пісні і танцю Чорноморського флоту Росії. Потім Золоті ворота обігне величезний хоровод з жителів і гостей міста.

«Відразу після хороводу відбудеться парад колясок. Від Золотих до Соборної пройдуть люди з різними колясками, знаю, що вони цілий рік готуються до цього ходу, щось вигадують. На Соборній площі відкриється агрокультурних виставка. Вона буде працювати два дні. Там можна буде купити овочі та фрукти наших фермерів, покуштувати їжу наших виробників. На головній сцені виступлять кращі колективи міста, буде дано старт обласному фестивалю «Ех, гармошка». Замкне концертну програму - наш хедлайнер група «Город 312». Потім буде святковий салют і дискотека від наших партнерів. Забула сказати, що

офіційне відкриття світломузичного фонтану відбудеться о 19-00 на Театральній площі.

Програма розрахована на 40 хвилин. Такий нон-стоп у нас буде. Від одного майданчика до іншого. Ми покажемо жителям можливості водного екрану - відтворення будь-яких програм на воді. Там же виступить Крістель Лурі з творами Едіт Піаф », - докладно про програму свята розповіла Литвинова.

За спортивну складову свята в цьому році відповідає начальник міського управління у справах молоді Ольга Молева.

«У цьому році на стадіоні« Торпедо »пройдуть традиційні змагання з легкоатлетичних багатоборства на призи майстрів спорту Володимирській області.

Також пройдуть змагання на лижероллерах, свято фітнесу від наших партнерів.

Поруч з кінотеатром «Художній» весь день будуть крутитися і крутитися брейкдансери клубу «Домінант», а на парковці Північних торгових рядів пройде матчева зустріч з боксу між командами міста Володимира і Московської області ».

Варто зазначити, що заплановані відкриття громадських просторів в місті переносяться на пізніші терміни.

«Глава адміністрації дав чітку вказівку, що, природно, люди будуть заходити і на Нікітський сквер, і про ставок на Коміссарова не варто забувати, але не можна осягнути неосяжне. Як то кажуть, все це продовжиться в режимі step by step, тому що у Володимирі - кожен день свято », - підкреслив Карпіловіч.

Він також нагадав, що

на час проведення Дня міста, в суботу, з 9 ранку і 23 вечора, буде повністю перекрито рух в центрі Володимира.

Транспортним управлінням вже ведуться переговори з автоперевізниками про продовження часу руху громадського транспорту в ніч з суботи на неділю, а директорам магазинів, розташованих в центральній частині міста, рекомендовано відмовитися від продажу алкоголю в суботу.

На якому?