Актор Максим Аверін і співак Владислав Косарєв безкоштовно виступлять перед жителями і гостями столиці Алтайського краю

19 червня 2018 р 14:22

Концертна програма «В кожній пісні я знову оживу» відбудеться 22 червня о 18 годині 30 хвилин на відкритому майданчику перед Алтайським крайовим театром драми імені Василя Шукшина (вулиця Молодіжна, 15). Захід входить в програму Літературного фестивалю Роберта Рождественського .

У програмі візьмуть участь дочка поета Катерина Рождественська, актори театру і кіно Максим Аверін, Ганна Якуніна, співак Владислав Косарєв, симфонічний оркестр Державної філармонії Алтайського краю, омський вокальний квартет «Прем'єр». Вхід вільний, повідомляють в.

Вхід вільний, повідомляють в

Нагадаємо: з 21 по 23 червня в Алтайському краї пройде Літературний фестиваль Роберта Рождественського. У програмі фестивалю - концертні програми за участю гостей, зустрічі з лауреатом літературної премії імені Роберта Рождественського, відкриття пам'ятника поетові на його малій батьківщині в селі Косиха.

Так 21 червня жителів і гостей Барнаула запрошують в концертний зал «Сибір». О 19 годині тут розпочнеться концерт омського вокального квартету «Прем'єр» і Анни Шінковой «Пісні, що зігрівають серця». У виконанні артистів Омської філармонії прозвучать пісні на вірші Роберта Рождественського .

22 червня о 15 годині в Державному музеї історії літератури, мистецтва і культури Алтаю відбудеться відкриття Літературного фестивалю Роберта Рождественського і творча зустріч з лауреатом Губернаторській літературної премії імені Роберта Рождественського, поетом з Москви Віктором Кирюшиним.

22 червня о 15 годині в Державному музеї історії літератури, мистецтва і культури Алтаю відбудеться   відкриття Літературного фестивалю Роберта Рождественського   і творча зустріч з лауреатом Губернаторській літературної премії імені Роберта Рождественського, поетом з Москви Віктором Кирюшиним

23 червня заходи продовжаться на батьківщині поета в селі Косиха. Одним з центральних подій фестивалю стане відкриття пам'ятника відомому поетові. Він був виготовлений на прохання дочок Роберта Рождественського знаменитим скульптором Зурабом Церетелі. Пам'ятник заввишки два метри відлитий з бронзи. Він встановлений біля Центру патріотичного виховання та Меморіального музею Роберта Рождественського.

На Яру любові жителів і гостей Косиха чекає концертна програма «Тяжіння землі», урочиста церемонія вручення Губернаторській літературної премії імені Роберта Рождественського, фестиваль національних культур і міжрайонний пісенний і поетичний фестивалі, народні гуляння і інше. Завершиться програма в Косиха святковим салютом.

Офіційним партнером Літературного фестивалю Роберта Рождественського виступає банк «Відкриття».

Фото: Станіслав Хазиев

Посилання по темі:

Дочка Роберта Рождественського візьме участь в церемонії відкриття літературного фестивалю в Алтайському краї

Оголошено лауреата Літературної премії імені Роберта Рождественського, що присуджується в Алтайському краї

Стали відомі імена почесних гостей алтайського Літературного фестивалю Роберта Рождественського

В Алтайському краї затвердили програму Літературного фестивалю Роберта Рождественського

В Алтайському краї встановлять пам'ятник Роберту Різдвяному