Бібліотека для сліпих закуповує еротичні аудіокниги

Дев'ять тисяч книг для сліпих і слабозорих на стандартних аудіокасетах закупила Російська державна бібліотека для сліпих (РГБС) - найбільша в своєму роді в нашій країні. У списку серед інших жанрів фігурують видання еротичної тематики, повідомляє портал " Маркет ". Дев'ять тисяч книг для сліпих і слабозорих на стандартних аудіокасетах закупила Російська державна бібліотека для сліпих (РГБС) - найбільша в своєму роді в нашій країні

У списку є еротичні романи Октава Мірбо "Щоденник покоївки" і "Сад тортур", "Коханець леді Чаттерлей" Девіда Лоуренса, любовні романи Юлії Шилової. "Тематика у нас абсолютно різна: наукова, навчальна, художня література; хіба що дитячих книг мало. Асортимент книг масовий, тому що сліпі цікавляться такими ж жанрами, як і зрячі люди", - говорить один зі співробітників РГБС.

За словами бібліотекарів, в книжковій галузі для незрячих, як і всюди, цифрові технології замінюють паперові. Ці аудіокниги придбані на стандартних аудіокасетах і записані в довгограючому режимі 2,38 см / с - яке обладнання у читачів, такі і книги, пояснюють в РГБС. Упаковка носія забезпечена зазначенням назви шрифтом Брайля.