Куди піти вчитися? В Алмати пройшла виставка з профорієнтації

26 травня в Парку Першого Президента РК пройшов 4-й щорічний форум-виставка, присвячений «останнього дзвінка» в школах. Це загальноміський захід проводиться Громадським фондом «Сучасна освіта» спільно з Управлінням освіти м.Алмати в рамках профорієнтаційної роботи.

Вибір майбутньої професії - непросте питання, з яким стикаються випускники шкіл. На минулому профорієнтаційної виставці майбутні абітурієнти змогли познайомитися зі світом професій, різноманіттям напрямків і форм навчання, а також отримати індивідуальні консультації.

Основні відвідувачі виставки - учні загальноосвітніх закладів та установ професійної освіти, батьки, педагоги.

Цього року у виставці взяли участь 30 навчальних закладів міста Алмати. Міжнародна Академія Бізнесу традиційно бере участь в цьому заході, залучаючи школярів яскравими стендами та оригінальними презентаціями.

МАБ творчо підійшов до процесу оформлення стенду, надавши можливість кожному відвідувачу виставки отримати консультацію у Мабіус - електронного оракула, що прогнозує майбутнє. При запуску програми фронт-камера фотографує відвідувача, після чого він «переміщається» в віртуальний світ і, ставши героєм відеоряду, отримує прогноз розвитку свого майбутнього в разі його надходження на ту чи іншу освітню програму в МАБ: Коледж, Бакалаврат, Магістратура, MBA, DBA. Він може поділитися цим прогнозом зі своїми друзями в соціальних мережах, або скинути всю відеострічками з собою в головній ролі, до себе на пошту.

На сцені, що розташувалася поруч з мальовничим килимом із квітів, була представлена ​​концертна програма, складена з виступів студентських творчих колективів алматинских вузів. Номери, показані студентами Міжнародною Академією Бізнесу - запальний виступ групи One Life c гімном МАБ і піснею "Казахстан, Алга!" виступ команди КВН «Капітал» та інші, присвячені 25-річчю вузу, "запалили" публіку.
І, безумовно, особливу увагу відвідувачів привертав величезний дирижабль, що майорить над еспланадою Парку Першого Президента, на пузатому боці якого було написано, що в цьому році Мабу виповнюється 25 років!

Нурія Хасанова, керівник: +7 777 256 9024, [email protected]
Миру Кулманова, координатор: +7 777 022 5705 [email protected]