Мобільний атракціон, пересувна платформа обладнання 5D-кінотеатр під ключ

5d-кінотеатр (б / у) продаю. Платформа 7 місць, багато ефектів. Стан обладнання - ідеальне. Можливий продаж як комплекту обладнання, так і продаж бізнесу (кінотеатр встановлений і працює в ТРЦ, можливо переоформлення договору оренди). Атракціон давно відбився, тому ціна - щадна. Продаю в зв'язку з переїздом в іншу країну. На всі ваші питання готовий відповісти по телефону.

купити 5d кінотеатр недорого, продаю 5D кінотеатр під ключ, де купити 5d кінотеатр, придбати 5D кінотеатр, встановити 5D кінотеатр.

Ціна750 000 руб

Дата оголошення 9.09.2012

Схожі безкоштовні оголошення на сайті:

5d-кінотеатр (б / у) продаю Розважальний апарат Uragan-2018

це покращений варіант, автомата з літаючими грошима, відомих під назвами "Шалені гроші", "Легкі гроші" ... це покращений варіант, автомата з літаючими грошима, відомих під назвами Шалені гроші, Легкі гроші Пересувний (мобільний) Ляльковий театр Продам прибутковий готовий бізнес - пересувний ляльковий театр. Театр працює з дет. садами, школами і будь-якими дитячими установами. Вистави соврем ... Комерційні батути від виробника Батут комерційний надувний для дітей від 5-ти років. Розмір: 10,8Дх11,5Шх9,8В м. Виробництво батутів: Росія. Матеріал: ПВХ 670 г / кв.м. Гарантія: 12 ме ... Здам в оренду дитячі батути. Погодинна, на добу! У вас намічається свято, думаєте як розважити гостей? Візьміть у нас в Оренду яскраві і барвисті батуті! Оренда батутів по м Наб.Челни, на дні рожде ...

У вас намічається свято, думаєте як розважити гостей?