П'ять кіноклубів Києва: варіанти на будь-який смак

1. Орфографічна помилка в тексті:

21 жовтня 2014 року, 15:36 Переглядів: 21 жовтня 2014 року, 15:36 Переглядів:   Кияни зустрічаються, щоб обговорити фільми

Кияни зустрічаються, щоб обговорити фільми.

У Києві холоднішає з кожним днем, і прогулянки на вулиці хочеться завершити в теплому і затишному приміщенні. Перегляд фільму - один з кращих варіантів для розваги і відпочинку. Пропонуємо вам підбірку з п'яти кіноклубів столиці, де ви зможете провести час з користю для душі.

"Візуальна лабораторія" в Центрі ім. Леся Курбаса

У 2005 році український кінознавець Станіслав Стеценко організував в Центрі ім. Леся Курбаса творчий майданчик "Візуальна лабораторія". За задумом, цей проект розглядає кіно крізь призму інших напрямків культури. "Говорити про кінематограф не можна поза контекстом інших мистецтв. Кіно - це найяскравіше з мистецтв, яке вбирає в себе театр, музику, літературу і живопис. У" Візуальній лабораторії "ми вже більше 10 років ведемо розмову про візуальних мистецтвах і їх взаємодії один з другом ", - говорить автор" Візуальній лабораторії ". Перед кожним сеансом Станіслав Стеценко розповідає про історію картини і її режисера, а після кінопоказу проходить обговорення фільму. У програмі - класика кінематографа і рідкісні стрічки, від німого кіно до екранізованих театральних постановок. Покази проходять по четвергах. Початок сеансів о 18:30.

Адреса: вул. Володимирська, 23-В.

Вартість квитка 10 грн.

Вартість квитка 10 грн

кіноклуб НаУКМА

Кіноклуб відкрився в стінах Києво-Могилянської академії в 1994 році. Ініціаторами проекту виступили студенти і випускники університету. Спочатку кіномани збиралися в вільних аудиторіях, а через деякий час кіноклуб влаштувався в 10-му корпусі академії (в 19 столітті тут розміщувався студентський містечко "Бурса"). В репертуарі кіноклубу - класичне і сучасне, андеграундное, фестивальне, соціально-політичне, науково-популярне, художнє кіно, підбором якого займаються автори кіноклубу академії. Фільми показують циклами, об'єднаними темою, періодом кінематографа, датою або актуальною подією. Після кожного показу учасники кіноклубу обговорюють фільм, а іноді автори проекту організовують зустрічі з режисерами і кінознавцями, проводять презентації нових фільмів. На один кінопоказ може піти близько 50 осіб. Клуб працює з понеділка по п'ятницю, початок сеансів о 18:30. Іноді покази є в суботу (17:00).

Адреса: вул. Набережно-Хрещатицька, 27.

Вхід вільний.

Автокінотеатр артхаусного кіно

Автокінотеатр артхаусного кіно відкрився в Києві на початку осені 2014 року. Тут під відкритим небом транслюють культові стрічки, фестивальне, авторське та експериментальне кіно в жанрах від соціальної драми до кримінальної комедії. "Ми хотіли створити майданчик, де б об'єдналася атмосфера вечірнього Нью-Йорка і дійсно якісного кіно, - каже організатор проекту Ольга Ксенофонтова. - Ми показуємо фільми, які тільки вийшли в прокат, переможців фестивалів і ключову класику". Тут можна дивитися фільми прямо в своїй теплій машині, просто налаштувавши радіоприймач на FM-хвилю 91,0. Фільми транслюють на найбільшому LED-екрані в Україні на парковці торгової галереї "Атмосфера" і міжнародного готелю Ramada Encore Kiev. Кінопокази проходять кожні п'ятницю, суботу та неділю о 20:00. Розклад можна подивитися на сторінці автокінотеатру facebook.com/avtokinoteatr

Адреса: ТРЦ "Атмосфера", готель Ramada Encore Kiev, Столичне шосе, 103

В'їзд вільний.

В'їзд вільний

Кіноклуб "Ракурс" в кінотеатрі ім. Чапаєва

Кіноклуб відкрився в 80-х роках і розміщувався спочатку в кінотеатрах " Дружба "І" Орбіта ", а в 2004 році влаштувався в найстарішому кінотеатрі Києва - імені Чапаєва. Це єдиний в Києві кіноклуб, який демонструє фільми виключно з плівки. У програмі - українська та зарубіжна класика і фільми сучасних авторів. Кіноклуб працює по понеділках, вівторках, четвергах і суботах. Початок кінопоказів в 20:00.

Адреса: вул. Велика Житомирська , 40 (Львівська площа)

Телефон: (044) 272 41 00

Квитки: від 10 до 20 грн.

Квитки: від 10 до 20 грн

Кіноклуб Французького інституту

Кіноклуб проводить покази французьких фільмів мовою оригіналу з українськими субтитрами. Кіноклуб працює в рамках фестивалів та тематичних заходів. Серед попередніх подій: "Місяць документального кіно", "Місяць анімаційного кіно", "Програма Каннського кінофестивалю" і багато інших. Зазвичай покази проходять по понеділках о 19:00. Місце проведення змінюється, інформацію можна уточнити на сайті інституту institutfrancais-ukraine.com.

Телефон: (044) 482 23 71

Вартість квитка: 25 грн.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "П'ять кіноклубів Києва: варіанти на будь-який смак". інші Куди піти дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.