Каталог програм від компанії МедиаХауз

Електронний довідник "Національний атлас Росії" - фундаментальне науково-довідкове картографічний твір, покликане дати цілісне уявлення про природу, населення, господарство, екології, історії та культурі Росії. Електронний довідник "Національний атлас Росії" складається з чотирьох томів. Кожен том, що є складовою частиною "Національного атласу Росії", разом з тим являє самостійне картографічний твір, що має власну інформацію і пізнавальну цінність. Перший том атласу присвячений загальної характеристики території Росії.

Жанр: електронний довідник
Розробник: ГОСГІСЦЕНТР
Вік: від 7 років
Упаковка: JC (1 DVD)

Електронний довідник "Національний атлас Росії" складається з чотирьох томів:
«Том 1 -« Загальна характеристика території »
«Том 2 -« Природа. Екологія »
«Том 3 -« Населення. Економіка »
«Том 4 -« Історія. Культура »

Перед творцями 1-го тому «Загальна характеристика території» стояло завдання дати в картографічній формі загальногеографічна характеристику території Росії і окремих її регіонів, основні відомості про географічне положення і географічні особливості її території, про формування та дослідженні території країни, про сучасний федеративний устрій Російської Федерації , необхідні для загального вивчення країни і її регіонів

1-й том електронного довідника "Національний атлас Росії" служить інформаційно-довідковим енциклопедичним картографічним посібником для фахівців різних галузей науки, виробництва і культури, співробітників державного апарату, викладачів і студентів вищих та середніх спеціальних навчальних закладів, а так само широких верств населення: як в нашій країні, так і за її межами.

Основні особливості електронного довідника "Національний атлас Росії. Том 1":

• Близько 200 географічних карт різного масштабу
  • Більше 50 історичних карт, починаючи з I тисячоліття до наших днів
  • 60 космічних зображень території Росії
  • Спеціалізовані карти Росії: геологічна, кліматична, земельних угідь і тд
  • Довідкова інформація
  • Покажчик географічних назв

Системні вимоги:

• Windows 2000 / XP
  • Процесор Pentium -III
  • 256 Мб оперативної пам'яті
  • Дозвіл екрану 1024x768
  • DVD-привід

Рекомендуємо Вам також ознайомитися з наступними комп'ютерними програмами:

Електронна збірка "Старовинні карти Росії" містить більше 600 оцифрованих карт міст Росії, областей і регіонів, схем метро з XVI по XX століття. Карти мають високу роздільну здатність, супроводжуються короткою інформацією і розбиті на тематичні категорії: Міста, Області Росія, Схеми метро.

«Кругосвет-2007» - випускається щорічно інформаційно-довідковий продукт, який користується постійним і стійким попитом у російських студентів і школярів. Енциклопедія містить близько 30 розділів, понад 12 000 статей, більше 11 000 ілюстрацій; 700 політичних, історичних і економічних карт, велика кількість справжніх історичних і політичних документів. Рекомендовано Федеральним агентством за освітою РФ.