Холлі Беррі в гримі злякала свою дочку

1. Рекомендуємо

4-річна налу злякалася мами в гримі, а під час хеллоуїнські вечірки її саму було не впізнати

Фільм «Хмарний атлас», знятий Томом Тиквером, Енді і Ланою Вачовскі, розповідає про шість інкарнацій однієї і тієї ж душі, дві з яких відбуваються в далекому майбутньому. Тому ключові актори проекту грали по шість персонажів, часто зовсім не схожих один на одного. Перевтілення відбувалося не тільки за рахунок комп'ютерної обробки, але і завдяки пластичному гриму і багатою костюмерній. Так що часто актори не пізнавали один одного.

Так, в одному інтерв'ю Холлі Беррі розповіла: «Одного разу я хвилин п'ять розмовляла з Х'ю Грантом, і не мала ні найменшого поняття про те, що це він. Він був при "повному параді", і тільки через якийсь час я запитала: «Х'ю? Я з тобою говорю? »Треба бачити на власні очі, як актори заходять в трейлер до гримерів, сидять там, поступово трансформуються і виходять звідти зовсім іншими людьми».

Лише деякі трансформації Холлі Беррі і Тома Хенкса у фільмі «Хмарний атлас»

Сама Беррі грала в тому числі і персонажа на ім'я Доктор Овід, вид якого навіть налякав її 4-річну доньку Налу. «Одного разу, коли я була в образі Доктора Овід, на зйомки прийшла моя дочка. Їй подобалося, що я граю різних персонажів, і більшість з них припали їй до смаку. Я їй сказала: «Сьогодні ти побачиш наступного мамочкіной персонажа». Загалом, вона прийшла на майданчик, побачила старого з якоюсь штукою на оці і злякалася його. А потім, коли я в гримі підійшла до неї і сказала: «Привіт, дорога!», - і зовсім кинулася навтьоки. Думаю, вона була шокована! »

Фільм «Хмарний атлас» вийде в кінотеатрах Риги 23 листопада.

Фільм «Хмарний атлас» вийде в кінотеатрах Риги 23 листопада

Перед вами чарівний Х'ю Грант, але хто повірить!

Otkrito.lv Фото: Bulls Press

Рекомендуємо

Дівчина запросила кинув її бойфренда на зустріч і облила кислотою

«Міс Москва--2015» Оксана Воєводіна показала перше фото сина від екс-короля Малайзії

«Закляті друзі» Бельмондо і Делон влаштували спільну фотосесію

Він був при "повному параді", і тільки через якийсь час я запитала: «Х'ю?
Я з тобою говорю?