Названа дата виступу Пласідо Домінго в Астані

Король опери Пласідо Домінго готується виступити в опері "Травіата" 1 і 3 серпня.

На сцені Великого залу театру "Астана Опера" вокаліст сучасності виконає партію Жоржа Жермона, повідомляє Tengrinews.kz з посиланням на прес-службу Державного театру опери та балету "Астана Опера".

Як зазначає прес-служба театру "Астана Опера", квитки вже надійшли в продаж. Виступи відбудуться в рамках програми "ЕКСПО-2017" за підтримки Міністерства культури і спорту РК. "Опера" Травіата "стала знаковою для мене з самого початку кар'єри.

- У 1960 році, коли мені було всього 19 років, я співав в ній невелику партію Гастона в Монтерреї (Мексика). На наступний рік в цьому ж місті я виконав свою першу головну роль - Альфреда. Крім того, я диригував цим великим шедевром, і тепер мені випало щастя виступати з баритональний роллю Жоржа Жермона, батька Альфреда, - зазначив сам Пласідо Домінго.

Всесвітню славу маестро придбав під час спільної участі з Лучано Паваротті та Хосе Каррерасом в проекті "трьох тенорів". Баритоновому партії в опері він почав виконувати з 2009 року.

- Пласідо Домінго знають не тільки любителі класичної музики, його ім'я широко відоме у всьому світі. Маестро був занесений в Книгу рекордів Гіннеса за максимальну кількість викликів на біс після виступу (101 раз) і великий репертуар: до 2016 року на його рахунку 147 виконаних ролей і 3 800 виступів на кращих світових сценах. Більше 500 раз Домінго вставав за диригентський пульт, понад сто раз брав участь в зйомках фільмів та аудіо-відеозаписах, - зазначає прес-служба "Астана Опера".