Молодіжні організації Казахстану об'єднав спорт

Мета спортивної акції "Інший ти" - популяризація фізичної культури і здорового способу життя.

15 червня Астані відбудеться молодіжний спортивний марафон "Astanа SPORT DAY 2018" на підтримку республіканського челенджу "Інший ТИ". Спортивний захід організовано Фондом Першого Президента Республіки Казахстан - Єлбаси спільно з Конгресом молоді Казахстану, повідомляє Zakon.kz .

Марафон розпочнеться з масовою танцювальної зарядки Zumba, після чого пройдуть майстер-класи з художньої гімнастики від школи "Алан", а також майстер-клас по таеквандо і скейтбордингу від тренерів столичних федерацій.

Турнір з шахів проведуть кращі тренери Шахової Академії міжнародного гросмейстера, багаторазової чемпіонки Світу Дінари Садуакасовой. Далі відбулася спартакіада ​​і велопробіг. А завершиться спортивний марафон, приурочений до Челлендж "ІНШИЙ ТИ", яскравим фестивалем фарб "Holy FEST", який подарує учасникам яскравий світ фарб, веселощів і посмішок.

Як відзначають організатори, мета спортивної акції "Інший ти" - популяризація фізичної культури і здорового способу життя. По всьому Казахстану в рамках акції знамениті спортсмени, діячі культури проводять відкриті тренування. Вони своїм прикладом мотивують казахстанців займатися спортом.

Вони своїм прикладом мотивують казахстанців займатися спортом

Варто зазначити, що Фонд Першого Президента РК з перших днів підтримує республіканську акцію "Інший ТИ". Футбольна команда Фонду Першого Президента РК провели відкрите тренування з футболу і майстер-клас з футбольного фрістайлу для вихованців Дитячого будинку №1 для дітей з особливими освітніми потребами Аккольского району Акмолинської області.

У спортивному марафоні візьмуть участь провідні республіканські молодіжні організації та рухи Казахстану: як МТО "Жасил Їв", РМО "Жарасим" при Асамблеї Народу Казахстану, РМО "Альянс Студентів Казахстану", РОО "Єдина дитячо-юнацька організація" Жас Ұлан ", Національна волонтерська мережу, Національний Дельфійський комітет, Союз КВН Казахстану "Жайдарман", Асоціація випускників програми "Болашак", Республіканське молодіжний рух Асамблеї Народу Казахстану "Жаңғиру Жоли", Республіканське військово-патріотичний рух "Жас Сарбаз ", Федерація скейтбордингу РК, а також учні шкіл та ССУЗов, студенти ВНЗ Астани.

Зібрати представників всіх провідних молодіжних організацій і рухів країни під егідою Фонду Першого Президента РК вдалося Конгресу молоді Казахстану.

Більше новин в Telegram-каналі «Zakon.kz» . Підписуйся!