Народна артистка СРСР Людмила Макарова відзначає ювілей

Народна артистка СРСР Людмила Макарова відзначає сьогодні 90-річний ювілей, повідомляє   BaltInfo Народна артистка СРСР Людмила Макарова відзначає сьогодні 90-річний ювілей, повідомляє BaltInfo . Вона народилася 20 жовтня 1921 року в Петрограді. У 1941 році майбутня зірка закінчила студію при Великому драматичному театрі і була прийнята в його трупу. Під час Великої Вітчизняної війни Макарова залишилася в блокадному Ленінграді і працювала в складі фронтових бригад і трупі театру Балтійського флоту.

Читайте: В'ячеслав Бутусов святкує півстолітній ювілей

Актриса нагороджена орденом "Вітчизняної війни II ступеня", медалями "За оборону Ленінграда", "Тридцять років перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945", "65-років перемоги у Великій Вітчизняній війні" та іншими. З 1945 року і по сьогоднішній день Макарова є провідною актрисою БДТ. Вона зіграла більше 70 ролей в спектаклях, які увійшли в золотий фонд російського театрального мистецтва.

Дивіться фоторепортаж на тему

Макарова демонструє приголомшливу творчу форму і є прикладом для молодого покоління артистів. ІА "Амітел" нагадує, що актриса грала в БДТ в таких постановках, як "Вишневий сад", "Слуга двох панів", "Дачники", "Обрив", "Ревізор" і багатьох інших. Вона також відома широкому глядачеві за своїми ролями у фільмах "Два капітана", "Вулиця повна несподіванок", "Батьки і діти", "Мертві душі", "Міщани", "Ханума", "Таємниця снігової королеви" і інших.