У Москві помер народний артист Роман Карцев

Точна причина смерті поки невідома

У Москві помер відомий актор і сатирик, народний артист Російської Федерації Роман Карцев - йому було 79 років. Про його смерть повідомила на своїй сторінці в Facebook Наталія Жванецький.

Про його смерть повідомила на своїй сторінці в Facebook Наталія Жванецький

фото: Архів МК

Про причини смерті поки не повідомляється. За даними "П'ятого каналу" , Протягом останніх трьох місяців артист знаходився в лікарні.

Стала відома причина смерті роману Карцева

Роман Карцев (Кац) народився 20 травня 1939 року в Одесі в єврейській родині, де розмовною мовою була ідиш. У 1962 році, після переїзду до Ленінграда, був прийнятий в Театр мініатюр Аркадія Райкіна, де взяв сценічний псевдонім Карцев. З 1987 року служив в Московському театрі мініатюр під керівництвом Михайла Жванецького.

фото: Михайло Ковальов

Виступав в жанрі естрадної репризи, найбільшу популярність здобули його гумористичні номери "Авас", "Раки" і інші. У кіно Карцев почав зніматися в 1975 році. Найбільше запам'ятався глядачам по гострохарактерним ролям у картинах "Собаче серце", "Небеса обітовані" і "Старі шкапи".