Помер артист театру і кіно Леонід Бронєвой

Леонід Бронєвой. Фото: Катерина Чеснокова / РІА Новини

Вранці в суботу, 9 грудня, помер артист театру і кіно Леонід Бронєвой, передає РИА Новости з посиланням на директора театру «Ленком» Марк Варшавер.

«Сьогодні о 7:30 помер народний артист СРСР Леонід Сергійович Бронєвой», - сказав Варшавер. За його словами, Бронєвой помер після важкої хвороби.

Дати прощання і похорону будуть відомі пізніше.

Леонід Бронєвой було 88 років. Він народився в Києві в 1928 році. Бронєвой закінчив Ташкентський театрально-художній інститут імені А. Н. Островського (Державний інститут мистецтв Узбекистану), за розподілом потрапив в трупу Магнітогорського драматичного театру імені А. С. Пушкіна. Пізніше Бронєвой навчався в московській Школі-студії ім. В. І. Немировича-Данченка при МХАТ СРСР імені М. Горького. З 1988 року став працювати в трупі «Ленкома».

Бронєвой знявся в таких фільмах, як «Сімнадцять миттєвостей весни», «Покровські ворота», «Той самий Мюнхгаузен», «Небеса обітовані».