Народний артист Росії Валерій Баринов: Із задоволенням погодився виступити з алтайських оркестром «Сибір»

1 лютого 2018 р 13:19

31 січня в Барнаул прилетів народний артист Росії Валерій Баринов. 2 і 3 лютого він виступить з музикантами Алтайського державного оркестру російських народних інструментів «Сибір» імені Євгена Борисова . У перший же день свого перебування в регіоні Валерій Баринов зустрівся зі студентами театрального напрямку Алтайського державного інституту культури, артистами Молодіжного театру Алтаю імені Валерія Золотухіна і дітьми, які займаються в Школі-студії МТА. Він зізнався, що починав з посади робітника сцени, розповів, з якими артистами йому пощастило працювати, як любить режисерів, які ставлять нездійсненні завдання, і про те, що до сих пір кожен раз, виходячи на сцену, боїться не виправдати очікування глядачів. У кожного гостя творчої зустрічі була можливість поставити запитання.

У концертному залі «Сибір» Валерій Баринов представить алтайському глядачеві програму «Де закінчуються слова ...». До неї увійшли «Кармен-сюїта», створена Родіоном Щедріним за мотивами однойменної опери Жоржа Бізе, «Заметіль» композитора Георгія Свиридова до повісті Олександра Пушкіна, вірші Олександра Блока і Теофіля Готьє. «Я дуже багато читаю з різними оркестрами пушкінську« Заметіль »з музикою Георгія Свиридова. Мені сказали, що у «Сибіру» є своя партитура цього твору і музиканти готові виступити зі мною. Крім цього вони виконують «Кармен-сюїту» з музикою Родіона Щедріна. Запитали, чи зможу прочитати під неї Олександра Блока. Я із задоволенням погодився », - каже народний артист Росії. Сьогодні, 1 лютого, оркестр і Валерій Баринов приступили до репетицій.

У народного артиста країни поки не було можливості побувати на виставах театрів Алтайського краю. Про це він шкодує. «Я був членом журі театральної премії« Золота маска », довго був головою журі Міжнародної премії Костянтина Станіславського, тому бачу багато різних вистав, цікавих акторів. Рівень периферійних театрів дуже виріс. У молодих людей з'явилося більше свободи. Ми ж були дуже невільні, багато чого боялися. Я взагалі на людей театру дивлюся як на святих - працюють за маленькі зарплати, мають неймовірним терпінням, а яка у них любов до цього мистецтва! Правду кажуть: дивні люди ці артисти », - додає Валерій Баринов.

Фото: Станіслав Хазиев

1 лютого 2018 р 13:19   31 січня в Барнаул прилетів народний артист Росії Валерій Баринов